Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 listopada 2022, 13:28

autor: Aleksandra Wosz

Will Smith odpowiada przeciwnikom jego powrotu po oscarowym skandalu

Sprawa spoliczkowania Chrisa Rocka na gali Oscarów 2022 poruszyła cały internet. Will Smith rozumie, że część ludzi może nie chcieć oglądać jego nowego filmu z powodu tego skandalu.

Źrodło fot. Wyzwolenie; Antoine Fuqua; Apple Studios; 2022
i

Wyzwolenie to pierwszy duży film Willa Smitha od czasu rozdania Oscarów w 2022 roku. To właśnie podczas tej gali miał miejsce słynny na całym świecie skandal z udziałem aktora. Smith z powodu żartu Chrisa Rocka na temat Jady Pinkett Smith i jej łysienia, będącego wynikiem choroby, podszedł do komika i spoliczkował go na oczach wszystkich.

Wkrótce po sławnym już ciosie Smith zdobył Oscara dla najlepszego aktora za film King Richard: Zwycięska rodzina. Po zakończeniu gali i analizie zdarzeń Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej zakazała aktorowi udziału w rozdaniu Oscarów na 10 lat za „niedopuszczalne i szkodliwe zachowanie”.

Apple TV kupisz tutaj

W programie Good Day DC Fox 5 Will Smith podzielił się swoimi przemyśleniami na temat ludzi, którzy mogą nie być gotowi na obejrzenie jego nowego filmu Wyzwolenie po tym, co stało się podczas Oscarów.

Całkowicie rozumiem, jeśli ktoś nie jest gotowy, absolutnie to uszanuję i pozwolę mu nie być gotowym. Moim największym zmartwieniem jest mój zespół – Antoine [Fuqua, reżyser Wyzwolenia – dop. red.] wykonał moim zdaniem najlepszą robotę w swojej karierze. Ludzie z tego zespołu wykonali jedną z najlepszych prac w całych swoich karierach i mam najgłębszą nadzieję, że moje działania nie będą ich karać. W tym momencie właśnie nad tym pracuję.

W Wyzwoleniu Smith wcielił się w Petera, niewolnika na plantacji, który ryzykuje życie i ucieka, by wrócić do rodziny. Produkcja oparta jest na prawdziwej historii Gordona, nazywanego również Whipped Peter (ang. ubiczowany Peter), o którym świat usłyszał po tym, jak rozprowadzono zdjęcia pokazujące ślady po chłoście na jego plecach, aby pokazać brutalność niewolnictwa.

Światowa premiera filmu odbędzie się 2 grudnia, a 9 grudnia trafi na Apple TV+. Czy Wyzwolenie odniesie sukces pomimo nadal aktualnego skandalu wokół głównego aktora?

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.