Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 lutego 2022, 13:21

autor: Ania Orzech

Tom Holland o tym, co było najtrudniejsze w graniu Nathana Drake'a

Tom Holland opowiedział o tym, co sprawiło mu największą trudność w graniu Nathana Drake'a w nadchodzącym Uncharted. Jak się okazało jego najnowsza rola znacznie różniła się od tych, do których zdążył przywyknąć.

Po latach niezliczonych opóźnień w produkcji i zmianach reżyserów, pierwsza filmowa adaptacja kultowej serii gier Uncharted za kilka dni zagości na dużych ekranach.

Tom Holland, który wcieli się w Nathana Drake’a znany jest przede wszystkim z roli Spider-Mana. W ostatnim czasie było o nim głośno z powodu premiery filmu Spider-Man: No Way Home. To sprawia, że jego występ w Uncharted jest szczególnie ekscytujący, gdyż poszukiwacz skarbów jest całkowitym przeciwieństwem bohaterów, jakich brytyjski aktor grał do tej pory.

Tom Holland jako Nathan Drake

Kiedy Tom Holland został oficjalnie obsadzony w roli Nathana Drake’a, wywołało to spore emocje, a fani Uncharted uważali, że nie jest to odpowiedni wybór ze względu na wiek i posturę aktora.

Jednak te dwie kwestie szybko zostały wyjaśnione, gdyż film będzie pełnił rolę prequela, co usprawiedliwia młody wiek Nathana, a jak przyznał sam Holland, zwiększył intensywność swoich treningów, co dało mu możliwość jeszcze bardziej upodobnić się do bohatera gier wideo.

Nathan Drake to „fajny facet”

Tom Holland w niedawnym wywiadzie udzielonym The Hollywood Reporter opowiedział o trudnościach związanych z graniem Nathana Drake’a oraz wyjaśnił, co wyróżnia tę postać na tle tych, z którymi mierzył się do tej pory.

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w tej postaci było granie „fajnego faceta”. W przeszłości zawsze grałem outsidera, który nie ma wielu przyjaciół i nie jest fajnym dzieciakiem. Nathan Drake jest tego całkowitym przeciwieństwem i trochę czasu zajęło mi przyzwyczajenie się i poczucie komfortu w tej roli.

Poczynania Toma Hollanda jako Nathana Drake’a będziemy mogli ocenić 18 lutego 2022, gdy Uncharted zagości na dużych ekranach.

kalendarz wiadomości
2022
luty
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.