Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 lipca 2021, 11:18

autor: Karol Laska

Tom Cruise kibicował Anglikom podczas Euro 2020. Pokazał piłkarzom fragment Top Gun: Maverick

Tom Cruise nie tylko pojawił się na Wembley podczas wczorajszego meczu Włochów z Anglią (finał Euro 2020), ale skontaktował się z Synami Albionu za pośrednictwem aplikacji FaceTime dzień przed spotkaniem. Piłkarze mieli okazję obejrzeć fragment Top Gun: Maverick.

Euro 2020 dobiegło końca – wczoraj odbył się jego wielki finał rozgrywany na Wembley pomiędzy Włochami i Anglią. Synowie Albionu, pomimo przewagi własnego boiska i wsparcia na żywo wielu kibiców, odnieśli porażkę po emocjonującej serii rzutów karnych. Do zwycięstwa motywował ich nie tylko cały naród, ale i znany hollywoodzki gwiazdor, Tom Cruise. Aktor skontaktował się z piłkarzami dzień przed meczem z Italią, o czym poinformował napastnik Tottenhamu, Harry Kane (via NME):

Słowa wsparcia przekazali nam zarówno eks-piłkarze, jak i wielu innych ludzi. Wczoraj wieczorem odezwał się do nas między innymi Tom Cruise, który kocha futbol. Zresztą większość osób na świecie ubóstwia tę dyscyplinę sportu, więc to naprawdę miłe, że kibicuje nam nie tylko Anglia, ale i reszta świata. To był naprawdę wspaniały czas dla nas wszystkich.

Cruise spotkał się z reprezentantami Anglii za pośrednictwem aplikacji FaceTime. Wydarzenie to był zmuszony opuścić trener angielskiej kadry, Gareth Southgate – w tym samym czasie analizował on pod kątem taktycznym mecze Włochów. Selekcjoner nazwał swoich podopiecznych prawdziwymi szczęśliwcami. Przyznał nawet, że mieli okazję obejrzeć przedpremierowo fragment filmu Top Gun: Maverick. Na końcu dodał jedynie, że nie do końca wie, czy powinni dzielić się tymi informacjami, gdyż te miały być poufne (via Independent). Cóż, nie udało się dochować tajemnicy.

Tom Cruise kibicował Anglikom podczas Euro 2020. Pokazał piłkarzom fragment Top Gun: Maverick - ilustracja #1
Toma Cruise’a można było wczoraj zobaczyć na Wembley.

Mówimy tu więc o szczerym geście wsparcia ze strony Cruise’a, czy części skrupulatnie pomyślanej kampanii promocyjnej jego nadchodzącego filmu? Co prawda wierzymy w dobre intencje aktora, ale żyjemy w erze szeroko pojętych mediów i trudno uznać tego typu akcje za przypadek niezwiązany z marketingiem. Nie zmienia to jednak faktu, że angielscy piłkarze z pewnością zapamiętają to nietypowe spotkanie przez dłuższy czas. A już na pewno będą je wspominać cieplej od minionego finału. Na meczu zresztą pojawił się sam Tom Cruise. Realizatorzy telewizyjni dostrzegli go w loży VIP-ów obok Davida Beckhama.

  1. EURO 2020 - Nie dajmy się ponieść złym emocjom. Sousa powinien zostać
kalendarz wiadomości
2021
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17

18

19 20 21 22 23 24

25

26 27 28 29 30 31
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.