Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 października 2021, 11:15

autor: Edyta Jastrzębska

Dalszy ciąg szalonej historii Joe Exotica niebawem na Netflixie. Zobacz zwiastun Króla tygrysów 2

Drugi sezon Króla tygrysów – dokumentu, który w ubiegłym roku wywołał spory szum – już w listopadzie trafi na Netflixa. Na razie zachęcamy do obejrzenia jego zwiastuna.

Historia samozwańczego króla tygrysów – Joe Exotica – poruszyła światem w ubiegłym roku. Dokument trafił na Netflixa w idealnym momencie, na początku lockdownu, stając się rozrywką dla zamkniętych w domach ludzi, którzy śledzili szalone przygody „miłośników” dzikich kotów. Serial odniósł ogromny sukces, dlatego pomimo wstępnych planów, że będzie to zamknięta miniseria, twórcy za aprobatą Netflixa zebrali materiały na drugi sezon Króla Tygrysów. Poniżej możecie obejrzeć jego zwiastun:

Twórcy zapowiadają, że to, co pokazali poprzednio było wyłącznie wierzchołkiem góry lodowej i w tym sezonie będzie działo się jeszcze więcej. Zwiastun sugeruje, że druga część dokumentu obejmie między innymi to, jak bohaterowie poprzedniego sezonu radzą sobie ze zdobytą sławą, od której kuponów odcinać nie może wyłącznie zamknięty w więzieniu Joe Exotic. Jeśli o nim mowa – zobaczymy, jak starał się o ułaskawienie przez ówczesnego prezydenta USA, Donalda Trumpa. Powróci również temat tajemniczego zniknięcia męża Carole Baskin, rywalki Joe Exotica.

Nowy sezon pojawi się na Netflixie 17 listopada.

  1. Zoo Tiger Kinga sprzedane. Nie będzie tam dzikich zwierząt przez kolejne 100 lat
  2. Nicolas Cage nie będzie tresował tygrysów; Tiger King anulowany
  3. Tygrysy, ludzie i władza – serialowe narkotyki Netflixa
kalendarz wiadomości
2021
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1

2

3 4 5 6 7 8

9

10

11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22

23

24

25 26 27 28 29 30

31

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.