Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 lipca 2022, 10:00

autor: Edyta Jastrzębska

Thor: Love and Thunder - czy jest scena po napisach?

Czy w Thor: Miłość i grom są sceny po napisach? A jeśli tak, to ile ich jest? Spieszymy z odpowiedziami na oba pytania.

Źródło: materiały promocyjne / Marvel Studios

Thor: Miłość i grom już jutro trafi do kin. Pierwsze recenzje zwiastują szalone widowisko, chwalone także przez dwójkę naszych recenzentów (z ich opiniami możecie zapoznać się tutaj oraz tutaj).

Fani zmierzający na kinowy seans mogą zastanawiać się, czy ta produkcja Marvela zawiera sceny po napisach i jeśli tak, to ile ich zobaczymy. Spieszymy z wyjaśnieniami, abyście nie stracili nic z najnowszych przygód Thora wyreżyserowanych przez Taikę Waititiego.

Czy i ile scen po napisach zobaczymy w Thor: Miłość i grom?

Spokojnie, nie znajdziecie tu żadnych spoilerów. Nowa odsłona przygód Boga Piorunów ma dwie sceny po napisach. Jedną z nich widzowie będą mogli zobaczyć tuż po animowanych napisach końcowych. Kolejna pojawi się po drugim, dłuższym bloku napisów i warto na nią poczekać, ponieważ nie jest to żaden zabawny zapychacz, a raczej istotna scena fabularna, która domyka wątek jednej z postaci.

Właściwie to obie sceny wnoszą coś nowego do MCU. Jedna z nich otwiera nowe możliwości dla bogów z tego uniwersum, druga zaś prezentuje ekscytujący casting. Więcej jednak nie zdradzamy, wszystkiego dowiecie się dopiero po seansie filmu.

Thor: Miłość i grom, w którym tytułowy bohater ponownie spotyka dwie miłości swojego życia – Jane Foster i Mjolnira – i mierzy się z groźnym Gorrem Bogobójcą, trafi do kin 8 lipca.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nowych przygód Boga Piorunów:

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.