Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 lutego 2023, 13:44

Jake Gyllenhaal wyrusza na ryzykowną misję w zwiastunie nowego filmu Guya Ritchiego

Guy Ritchie nie zna pojęcia odpoczynku. Reżyser przygotował kolejny film, The Covenant, w którym główną rolę zagra Jake Gyllenhaal.

Źrodło fot. The Covenant; Guy Ritchie; Metro-Goldwyn-Mayer; 2023
i

Guy Ritchie czasie upodobał sobie kino akcji. Reżyser słynący z tworzenia wciągających i trzymających w napięciu historii postanowił zabrać swoich widzów w tereny objęte działaniami militarnymi.

Najnowszą produkcją tego twórcy będzie The Covenant. Historia będzie koncentrować się na Johnie Kinleyu, sierżancie amerykańskiej armii – w tej roli widzowie zobaczą Jake’a Gyllenhaala. Żołnierz będzie musiał znaleźć tłumacza, który uratował mu życie w Afganistanie i pomóc mu na własną rękę dostać się do Stanów Zjednoczonych. Będzie to jednak utrudnione w związku z utratą pamięci przez sierżanta.

Jak już wcześniej było wspomniane, za reżyserię widowiska odpowiedzialny jest Guy Ritchie, który również napisał scenariusz do The Covenant. Oprócz Jake’a Gyllenhaala w filmie zagrają Alexander Ludwig, Anthony Starr, Jason Wong, Bobby Schofield, Sean Sagar, Sina Parvaneh, Emily Beecham, Cyrus Khodaveisi i Christian Ochoa.

Światową premierę najnowszego filmu Guya Ritchiego zaplanowano na 21 kwietnia. The Covenant będzie kolejną produkcją o tematyce wojennej, w której główną rolę zagra Jake Gyllenhaal. Aktor ma na swoim koncie między innymi takie filmy jak Jarhead. Żołnierz piechoty morskiej, Kod nieśmiertelności oraz Bracia.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2023
luty
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.