Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 kwietnia 2021, 12:01

autor: Karol Laska

Netflix zekranizuje postapokaliptyczny komiks DC. Zobaczcie trailer Sweet Tooth

Już niedługo na Netfliksie pojawi się nowy serial postapokaliptyczny z elementami fantasy - Sweet Tooth. Produkcja jest ekranizacją serii komiksów DC, a jej pierwszy zwiastun wylądował niedawno w sieci.

Netflix podzielił się pierwszym zwiastunem swojego kolejnego serialu science fiction. Jest to Łasuch, czyli postapokaliptyczna opowieść oparta na serii komiksów Jeffa Lemire’a o tym samym tytule (znanym w oryginalne jako Sweet Tooth) wydawanych przez DC Comics. Produkcja opowiada o losach osób walczących o przetrwanie w świecie pochłoniętym zarazą zwaną Przypadłością. Choroba ta przyczyniła się do śmierci wielu ludzi, jak i sprawiła, że świeżo urodzone dzieci mogą pochwalić się zwierzęcymi cechami.

Fabuła brzmi dość szalenie, a serial zapowiada się na przejmujące i spektakularne widowisko. Na podstawie trailera widać, że Netflix wyłożył na produkcję trochę grosza, a więc możemy traktować dzieło jako jedną z najważniejszych premier VOD w następnych miesiącach. Ową adaptację komiksu DC wyprodukują Susan Downey oraz Robert Downey Jr. W rolach głównych zobaczymy Christiana Convery’ego, Alizę Vellani oraz Nonso Anoziego. Łasuch zadebiutuje 4 czerwca 2021 roku.