Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 stycznia 2022, 13:22

Squid Game dostanie 2 sezon, Netflix potwierdza rozpoczęcie prac

Przedstawiciel Netflixa potwierdził, że Squid Game otrzyma 2. sezon. Nie należy jednak spodziewać się, że produkcja szybko zagości na naszych ekranach.

Przedstawiciel Netflixa potwierdził, że Squid Game otrzyma drugi sezon. Nie należy jednak spodziewać się, że produkcja szybko zagości na naszych ekranach.

Oficjalna informacja na temat rozpoczęcia prac została przekazana (via Deadline) przez Teda Sarandosa, czyli jednego z dyrektorów generalnych Netflixa. Plotki na temat drugiego sezonu Squid Game rozpoczęły się praktycznie chwilę po jego premierze na platformie Netflix. Serial w zeszłym roku podbił serca widzów na całym świecie i oficjalne ogłoszenie prac nad kontynuacją było tak naprawdę kwestią czasu. Mimo że reżyser potwierdził chęć stworzenia drugiego, a nawet trzeciego sezonu swojego dzieła, to aż do teraz musieliśmy czekać na oficjalne potwierdzenie jego planów. I chociaż początkowo Hwang Dong-hyuk nie planował kontynuacji, tak sukces pierwszej części i nacisk ze strony fanów zrobiły swoje.

Zdradzę tylko tyle, że Gi-Hun powróci i zrobi coś niesamowitego dla całej ludzkości.

W drugim sezonie na pewno powróci postać Gi-Huna, granego przez Lee Jung-jae, który będzie próbował rozwikłać tajemnice organizacji stojącej za brutalną grą. Ma mu w tym pomóc doświadczenie nabyte w poprzedniej edycji gry. Czego jeszcze możemy spodziewać się po drugim sezonie? Trudno przewidzieć w jakim kierunku pójdzie Hwang Dong-hyuk, jednak na efekty jego pracy będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Pomimo oficjalnej zapowiedzi nadal nie wiemy, kiedy produkcja zadebiutuje na platformie Netflix.

Decyzja o tworzeniu kolejnego sezonu Squid Game była jedyną, jaką Netflix mógł podjąć w obecnej sytuacji. Patrząc przez pryzmat sukcesu jaki ten serial osiągnął, była to tak naprawdę tylko kwestia czasu. Miejmy jednak nadzieję, że twórcy nie przedobrzą i tytuł ten będzie trzymał wyrównany poziom w każdym odcinku. Netflix już niejednokrotnie udowodnił, że potrafi tworzyć świetne seriale, jednak ma problem z ich jakością przy większej ilości sezonów. Czy to samo spotka najpopularniejszy tytuł streamingowego giganta?

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.