Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 września 2022, 15:15

Scenarzysta nowych Avengers poprosił o pomoc Twittera

Blokada pisarska może spotkać każdego. Gorzej, jeśli zostałeś mianowany na scenarzystę filmu, na który czekają miliony fanów na całym świecie. Jeff Loveness, odpowiedzialny za historię w Avengers: The Kang Dynasty, poprosił o pomoc swoich fanów.

Źródło fot.: Loki; Kate Herron; Disney; 2021

Jeff Loveness w zeszłym tygodniu został mianowany scenarzystą filmu Avengers: The Kang Dynasty. Na jego barkach spoczęła więc spora odpowiedzialność. Ma on bowiem za zadanie stworzyć historię do jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów, które będą miały premierę w ciągu kilku najbliższych lat.

Nic więc dziwnego, że scenarzysta poddał się ciążącej na niego presji i poprosił swoich fanów na Twitterze o pomoc. Oczywiście całość nie była brana na poważnie, jednak cennej porady udzielił mu Chip Zdarsky, czyli pochodzący z Kanady autor komiksowy (via Comicbook).

Scenarzysta nowych Avengers poprosił o pomoc Twittera - ilustracja #1
Źródło: Twitter / Jeff Loveness

Scenarzysta, który odpowiedzialny jest również między innymi za historię w filmie Ant-Man and the Wasp: Quantumania, raczej nie skorzysta z żadnych innych przekazanych mu przez fanów rad. Chociaż trzeba przyznać, że niektórzy wykazali się sporą kreatywnością, a ich wpisy z pewnością rozśmieszyły autora oryginalnego posta.

Śnij o nim.

Zapamiętaj wszystkie szczegóły dotyczące snu.

Zrób film, o ile całość jest sensowna.

Mam dobre pomysły na film tylko ze snów i jakoś pamiętam każdy szczegół po obudzeniu się. Nie wiem, czy to moja ogromna wyobraźnia, czy jest coś ze mną nie tak - @skoset

Wpatrujesz się godzinami w pustą stronę przez kilka miesięcy, nieustannie przeklinając. Później piszesz dwie linijki dialogu, zdajesz sobie sprawę, że są do niczego, wymazujesz i zaczynasz od nowa - Shawn Ravenfire

Musisz zapytać Christophera Markusa i Stephena McFeely’ego. Napisali cztery najlepsze filmy w MCU. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz skonsultować się z nimi, nie ma w tym nic złego - Adarsh Mishra

Disney+ kupisz tutaj

Przypomnijmy, że Avengers: The Kang Dynasty będzie piątą odsłoną filmu o tytułowej grupie. Jak sama nazwa wskazuje, bohaterowie będą musieli zmierzyć się z Kangiem Zdobywcą, który ma być głównym złoczyńcą Sagi Multiwersum w MCU.

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących Avengers: The Kang Dynasty. Oprócz scenarzysty jakiś czas temu poznaliśmy również nazwisko reżysera, który odpowiedzialny będzie za nakręcenie filmu. Będzie to Destin Daniel Cretton, który w MCU postawił już swoje pierwsze kroki przy okazji Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.