Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 stycznia 2022, 14:16

Sam Raimi opowiada o filmie Doktor Strange 2 i reakcji na nowego Spider-Mana

Kinowe Uniwersum Marvela niedługo wzbogaci się o kolejny film, którym będzie Doktor Strange w multiwersum obłędu. Reżyser widowiska opowiada o tej produkcji oraz powrocie lubianej postaci.

Sam Raimi potwierdził (via Variety), że zdjęcia do sequela przygód Doktora Strange’a zostały zakończone, a obecnie przygotowywane są specjalne pokazy testowe. To właśnie po nich zapadnie decyzja, jak będzie wyglądał końcowy efekt. Być może ekipa będzie musiała po raz kolejny spotkać się na planie w celu nakręcenia niektórych scen w inny sposób. Przypomnijmy, że aktorzy musieli wcześniej wrócić na plan ze względu na dokrętki, które trwały kilka tygodni.

Chciałbym znać odpowiedź na to pytanie. Myślę, że skończyliśmy zdjęcia, jednak wiem, że Marvel zrobi wszystko, żeby film osiągnął odpowiedni poziom. Jeśli po pokazach testowych zdecydują, że coś nie pasuje to będę gotowy do wprowadzenia poprawek.

Oprócz tego Sam Raimi odniósł się do filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, w którym do roli Człowieka Pająka wrócił Tobey Maguire. Twórca pierwszej trylogii przygód Petera Parkera stwierdził, że oglądanie filmu było dla niego niesamowitym doświadczeniem, a zobaczenie Alfreda Moliny i Willema Dafoe było nie do opisania. Kiedy zdradzono, że Sam Raimi będzie odpowiedzialny za reżyserię Doktora Strange’a w multiwersum obłędu fani od razu zaczęli spekulować, że Tobey Maguire po raz kolejny pojawi się w roli „Pajęczaka”. Na razie informacje te nie zostały potwierdzone, jednak najnowsze plotki sugerują, że postać grana przez Benedicta Cumberbatcha spotka inne warianty znanych z MCU herosów.

Jedną z najbardziej szalonych teorii jest pojawienie się alternatywnej wersji Avengersów, w której Tom Cruise miałby zagrać rolę Iron Mana. Oprócz niego w filmie mają pojawić się również X-Meni czy Fantastyczna Czwórka. Nie ma się więc co dziwić, że Doktor Strange w multiwersum obłędu elektryzuje fanów na całym świecie. Podróże tytułowego bohatera do innych uniwersów wydają się być idealnym momentem na wprowadzenie długo wyczekiwanych postaci. Film zadebiutuje 6 maja 2022 roku i to wtedy przekonamy się, które teorie były prawdziwe.

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.