Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 lipca 2022, 18:30

Ryan Gosling chciałby zagrać Ghost Ridera

Niejednokrotnie słyszeliśmy o aktorach, którzy chcieliby być częścią Kinowego Uniwersum Marvela. Jednym z nich jest Ryan Gosling, który zdradził, którego superbohatera z chęcią zagra w przyszłości.

Źródło fot.: Kadr z filmu Blade Runner 2049

Ryan Gosling ostatnio nie ma prawa się nudzić, a już jutro zobaczymy go w filmie The Gray Man, który trafi na Netfliksa. To właśnie przy okazji promocji tej produkcji aktor wyznał, którego superbohatera znanego z komiksów Marvela najchętniej by zagrał (via Empire).

Ryan Gosling chciałby zagrać Ghost Ridera - ilustracja #1
Czy Ryan Gosling grający Ghost Ridera w MCU byłby dobrym wyborem? Źródło: Twitter / Josh Horowitz

Już wcześniej nazwisko aktora łączone było z jedną z produkcją, która ma należeć do MCU. Sam zainteresowany jednak zdementował plotki, mówiące o zaangażowaniu go w projekcie o tytule Nova. Informacja ta wyszła podczas rozmowy Ryana Goslinga z dziennikarzem Joshem Horowitzem. Podczas niej wyznał, że bardzo chciałby wcielić się w Ghost Ridera.

Rozmawiałem z Ryanem o plotkach dotyczących projektu Nova, ale powiedział, że nie są prawdziwe. Dziś rano skontaktował się ze mną i powiedział, że jedynym superbohaterem, jakiego chciałby zagrać, jest Ghost Rider.

Ghost Rider jest jedną z najbardziej znanych postaci Marvela, która nie doczekała się jeszcze swojego debiutu w MCU. Jednakże doniesienie o pojawieniu się Johhny’ego Blaze’a w tym uniwersum pojawiają się regularnie. Wydaje się jednak, że Ryan Gosling nie jest faworytem fanów do obsadzenia tej roli, a zamiast niego woleliby zobaczyć między innymi Normana Reedusa, znanego z serialu The Walking Dead.

Wydaje się, że wprowadzenie Ghost Ridera do MCU jest kwestią czasu. Wcześniej w tę rolę wcielał się Nicolas Cage, którego mieliśmy okazję oglądać w dwóch produkcjach opowiadających historię tego superbohatera. Postać ta pojawiła się również w serialu Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y., a w Bobby’ego Reyesa wcielił się Gabriel Luna.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.