Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y. (Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.)

Serial (US) premiera: 24.09.2013

Agent Phil Coulson (Clark Gregg) zbiera grupę najlepiej wykwalifikowanych pracowników agencji S.H.I.E.L.D. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 7
Epizodów: 136
Sezon 7
13 Epizodów
Premiera 27.05.2020
Wszystkie Sezony

Więcej o Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Te seriale fatalnie zaczynały, ale stały się świetne

Tym razem prezentujemy listę dziesięciu seriali, które potrzebowały czasu, aby się rozkręcić. Sitcomy, dramaty, sf, a może seriale superbohaterskie? Sprawdźcie sami, co znalazło się na naszej liście!

Te seriale fatalnie zaczynały, ale stały się świetne

Jan Tracz, 4 sierpnia 2022, 16:31

3617

Najlepsze seriale do obejrzenia na Disney Plus, nasze top 15

Mieliśmy już listę najlepszych filmów, a tym razem proponujemy najciekawsze seriale, jakie możecie obejrzeć na platformie Disney Plus, która od niedawna dostępna jest już w Polsce.

Najlepsze seriale do obejrzenia na Disney Plus, nasze top 15

Jan Tracz, 21 czerwca 2022, 15:04

139961

Seriale, które potrzebują kontynuacji (ale pewnie się jej nie doczekają)

W erze platform streamingowych żaden twórca nie może być pewien, że jego serial uniknie kasacji tuż po premierze. Jeżeli widownia nie dopisze, nawet najlepsze produkcje mają szczęście, gdy dostaną choćby kończący główne wątki odcinek specjalny.

Seriale, które potrzebują kontynuacji (ale pewnie się jej nie doczekają)

Marek Jura, 23 stycznia 2022, 09:30

3357

Serial: Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agent Phil Coulson (Clark Gregg) zbiera grupę najlepiej wykwalifikowanych pracowników agencji S.H.I.E.L.D., organu ścigania zajmującego się obroną świata przed istotami o nadprzyrodzonych mocach, aby wykonywać zadania ściśle tajne, które bezpośrednio zagrażają życiu cywilów. W skład zespołu wchodzi: Grant Ward (Brett Dalton), wysoko wyszkolony agent do pracy w terenie; Melinda May (Ming-Na Wen), znająca sztuki walki ekspertka ds. transportu; Leo Fitz (Iain De Caestecker), błyskotliwy inżynier oraz Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge), genialna biochemiczka. Do drużyny dołącza także hakerka, Skye (Chloe Bennet), która do tej pory była zagorzałą przeciwniczką działalności S.H.I.E.L.D.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun