Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 stycznia 2022, 14:21

Robert Pattinson może zagrać w nowym filmie reżysera Parasite

Bong Joon-ho, czyli reżyser nagrodzonego Oscarem filmu Parasite, wraca po niespełna dwuletniej przerwie. Tym razem twórca rozpocznie współpracę z Warner Bros., a główną rolę w jego nowym filmie ma zagrać Robert Pattinson.

Jak podaje serwis Deadline, Bong Joon-ho odpowiedzialny będzie za nakręcenie filmu opartego na powieści Edwarda Ashtona - Mickey7. Szczegóły dotyczące nowej produkcji koreańskiego reżysera nie są jeszcze znane, lecz główną rolę ma zagrać Robert Pattinson, który w tym roku pojawi się w roli Bruce’a Wayne’a w The Batman. Deadline podaje, że wstępne prace nad tym projektem ruszyły w zeszłym roku, a przedstawiciele wytwórni Warner Bros. spotkali się już z kilkoma aktorami. Jednak to właśnie kojarzony z serią Zmierzch Pattinson ma być faworytem do zagrania głównej roli w filmie. W ostatnich latach był on częstym gościem na ekranach kin, bowiem pojawił się między innymi w takich tytułach jak Lighthouse i Tenet, a także w Królu, w którym zagrał ze znanym z Diuny Timothéem Chalametem.

Powieść, na podstawie której ma powstać film, zostanie wydana w połowie lutego. Tytułowy bohater to klon, który został wysłany jako członek misji kolonizacyjnej lodowego świata Niflheim. Bohater umiera, ale zostaje przywrócony w nowej powłoce wraz ze swoimi wspomnieniami. Po powrocie do kolonii okazuje się, że został on zastąpiony nowszą wersją. Jak podaje Deadline, Bong Joon-ho raczej nie będzie stuprocentowo wierny książce i jego wersja będzie ostatecznie różnić się od wydarzeń w niej ukazanych.

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.