Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 kwietnia 2022, 11:30

Reżyserka Obi-Wana Kenobiego komentuje plotki o pojawieniu się Qui-Gon Jinna w serialu

Reżyserka serialu Obi-Wan Kenobi, Deborah Chow, skomentowała plotki dotyczące powrotu Qui-Gon Jinna. Jej wypowiedź nie zamyka w pełni tematu możliwego pojawienia się Liama Neesona w nowej produkcji Disney Plus.

Źródło: Materiały promocyjne / StarWars.com

Do premiery serialu Obi-Wan Kenobi został już tylko miesiąc, a im bliżej, tym więcej pojawia się nowych plotek dotyczących możliwej obsady. Z wyjaśnieniem jednej kwestii zmierzyła się reżyserka, Deborah Chow. W wywiadzie dla portalu Total Film udzieliła odpowiedzi dotyczącej możliwego powrotu Liama Neesona jako Qui-Gon Jinn. Jej wypowiedź jednak może spowodować jeszcze więcej spekulacji.

Deborah Chow nie wyklucza powrotu Qui-Gon Jinna

Obi-Wan Kenobi to serial nie tylko wyczekiwany przez samych fanów. Aktorzy biorący udział w przedsięwzięciu również są podekscytowani, o czym świadczy ostatni wywiad Ewana McGregora. Sprawia to, że Deborah Chow nie ma łatwego zadania, starając się zaspokoić ciekawość przyszłych widzów, jednocześnie nie zdradzając fabuły. Jej komentarz dla Total Film był umiejętnym unikaniem jednoznacznej odpowiedzi:

Obi-Wan wyrusza w podróż i różne osoby pojawią się w jego życiu. Jedną z rzeczy, które próbowałam zrobić z tą serią, jest umieszczenie w niej dziedzictwa, kto był ważny w życiu Obi-Wana oraz wprowadzenie całkowicie nowych postaci. A zatem będziemy mieli mieszankę obu, ale myślę że dla fanów pojawią się pewne niespodzianki. Mam taką nadzieję.

Takie słowa sugerują, że jest szansa na zobaczenie Liama Neesona w serialu. Należy jednak pamiętać, że w kwietniu 2022 roku aktor udzielił wywiadu portalowi ComicBook.com i w nim jasno podkreślił, że interesują go występy na dużym ekranie, a nie w serialach. Być może to wszystko ma być pewną zasłoną dymną, żeby nie zdradzić za wiele, albo sprawa Qui-Gon Jinna jest od dawna zamknięta i plotki zostaną zdementowane podczas oglądania serialu.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
kwiecień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2

3

4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23

24

25 26 27 28 29 30
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.