Resident Alien pojawił się na Netflixie, ale gdzie jest 2. i 3. sezon komedii sci-fi?

Na Netfliksa trafił serial Resident Alien i cieszy się na platformie bardzo dużą popularnością. O czym jest ta komedia sci-fi i gdzie obejrzeć jej kolejne sezony?

science fiction
Pamela Jakiel 7 marca 2024
1
Źrodło fot. Resident Alien, Chris Sheridan, SF, 2021
i

Resident Alien trafił na Netfliksa 1 marca, a już znalazł się w top 10 najpopularniejszych seriali na platformie w tygodniu od 26 lutego do 3 marca 2024 roku. Produkcja science fiction cieszy się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem i trudno się dziwić, ponieważ seria z Alanem Tudykiem wcześniej zachwyciła także amerykańskich odbiorców. W serwisie Rotten Tomatoes pozytywnie oceniło go aż 97% krytyków i 84% widzów.

Teraz pierwsza, dziesięcioodcinkowa odsłona tego chwalonego serialu jest dostępna na popularnej platformie streamingowej. Co jednak zrobić, kiedy obejrzymy już wszystkie epizody? Czy kontynuację Resident Alien znajdziemy w streamingu lub telewizji?

Resident Alien – gdzie obejrzeć 2. i 3. sezon?

Aktualnie w Polsce na Netfliksie jest dostępny tylko pierwszy sezon serialu Resident Alien. Gigant streamingu udostępni swoim użytkownikom także drugą serię, ale na tę chwilę nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Dla fanów produkcji science fiction mamy jednak dobrą wiadomość. Drugi sezon Resident Alien już wkrótce będzie można obejrzeć w telewizji na kanale FX Comedy. Emisja odcinków drugiej serii rozpocznie się 1 kwietnia o godzinie 18:00, a kolejne epizody pojawią się 2 i 3 kwietnia.

Trzecia seria Resident Alien nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju.

O czym jest Resident Alien?

Resident Alien to serial science fiction, którego głównym bohaterem jest kosmita ukrywający się w małym miasteczku w Kolorado. Po tym, jak rozbił się jego statek, obcy rozpoczął życie na prowincji jako emerytowany lekarz. Dzięki zdolnościom parapsychicznym przybysz jest w stanie skutecznie zamaskować swój prawdziwy wygląd. Choć czeka na misję ratunkową, zostaje wciągnięty w wir zdarzeń, które wymagają od niego znacznie więcej niżeli tylko pomocy medycznej. Na trop kosmity wpadają także służby specjalne.

W obsadzie, oprócz Alana Tudyka, znaleźli się Sara Tomko i Corey Reynolds. Twórcą produkcji jest Chris Sheridan. Poniżej zamieszczamy zwiastun, który pomoże Wam zdecydować, czy sięgnąć po ten tytuł.

Pierwszy sezon Resident Alien znajdziecie na Netfliksie.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Pamela Jakiel

Pamela Jakiel

Filmoznawczyni, absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości w kinie współczesnym. Redaktorka serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku, wspiera redaktora prowadzącego i szefową wszystkich newsmanów. Wcześniej pisała do naEkranie. Jeśli po raz setny nie ogląda Dziewiątych wrót, to po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od grozy, dramaty od horrorów, Junga od Freuda. W muzeach tropi obrazy symbolistów. Biega długie dystanse, jeszcze dłuższe pokonuje gravelem. Uwielbia jamniki.

Kiedy rozgrywa się serial Fallout w stosunku do gier? Oś czasu franczyzy

Kiedy rozgrywa się serial Fallout w stosunku do gier? Oś czasu franczyzy

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Zdjęcia do 3. sezonu Fundacji powstają w Warszawie. Świątynia Opatrzności Bożej lokacją serialu sci-fi od Apple

Zdjęcia do 3. sezonu Fundacji powstają w Warszawie. Świątynia Opatrzności Bożej lokacją serialu sci-fi od Apple

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10