Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 września 2021, 13:40

autor: Edyta Jastrzębska

Patryk Vega podzielił się zwiastunem reżyserskim Small World

Międzynarodowa produkcja Patryka Vegi – Small World – otrzymała nowy zwiastun na dziewięć dni przed premierą.

Patryk Vega udostępnił swoją wersję zwiastuna Small World – filmu, w którym porusza niesamowicie trudny temat handlu dziećmi. W mediach przechodzi on bez echa, więc być może produkcja Vegi okaże się dobrym przyczynkiem do dyskusji? O tym przekonamy się 10 września, a na razie zachęcamy do obejrzenia reżyserskiego zwiastuna:

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu zostaje uprowadzona dziewczynka. Jedynym śladem zajścia pozostaje widziana w okolicy rosyjska ciężarówka. Matka dziewczynki, wspierana przez policjanta Roberta, wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. Po latach wciąż gnębiony wyrzutami sumienia Robert wpada na trop, który pozwala mu wrócić do sprawy. Odkryte na miejscu eksplozji rosyjskiej kamienicy dowody naprowadzają go na ślad międzynarodowej szajki przestępczej. Tymczasem w Bangkoku nastolatka Ola jest zmuszana spełniać wszystkie zachcianki bogatego biznesmena. Co się stanie, gdy los zetknie dziewczynę z polskim stróżem prawa?

W filmie występują m.in.: Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa, Marieta Żukowska, Piotr Stramowski, Aleksei Serebryakov i Enrique Arce.

  1. Zobacz nowy zwiastun Small world Patryka Vegi
kalendarz wiadomości
2021
wrzesień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17

18

19

20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.