Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 stycznia 2022, 14:35

autor: Patryk Kubiak

Miłość, seks i pandemia Patryka Vegi na nowym zwiastunie

Patryk Vega powraca. Tym razem kontrowersyjny reżyser wziął się za temat relacji międzyludzkich w realiach lockdownu. Miłość, seks i pandemia – bo taki tytuł nosi jego najnowszy film – mają nowy zwiastun.

Miłość, seks i pandemia to najnowszy film Patryka Vegi. Reżyser postanowił podzielić się z miłośnikami swojej twórczości kolejnym materiałem promocyjnym. Tym razem otrzymaliśmy „zwiastun reżyserski bez cenzury”.

Siedemdziesięcioczterosekundowa zapowiedź nie wbija w fotel. Vega znany jest z tego, że w trailerach umieszcza najlepsze fragmenty produkcji, tak więc jeżeli z podobną praktyką mamy do czynienia w tym wypadku, można (bardziej niż zwykle) martwić się o końcową jakość filmu.

W zwiastunie nie zaprezentowano praktycznie w ogóle scen akcji (prócz seksu), do których przyzwyczaił nas reżyser, a to, co zostało pokazane (seks właśnie), nie zapada szczególnie w pamięć. Z jednej strony jest to zrozumiałe, ponieważ Vega chce poruszyć w produkcji temat trudności relacji międzyludzkich w dzisiejszych czasach.

Z drugiej – nie wiem, czy akurat ten twórca ma w sobie tyle wrażliwości, by w odpowiedni sposób opowiedzieć podobną historię. Albo czy w ogóle będzie próbował, bo zwiastun udowadnia, że dostaniemy klasyczną dla kina Vegi produkcję pełną wulgaryzmów, erotyzmu i niewybrednych żartów. Zresztą, oceńcie sami:

Przypomnijmy, że Miłość, seks i pandemia będą śledzić losy trzech kobiet, przyjaciółek „spragnionych wrażeń i męskiego towarzystwa”. Ich życie odmieni się drastycznie za sprawą pandemii i lockdownu. W rolach głównych: Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wrona i Małgorzata Rozenek-Majdan.

Premiera nowego obrazu Vegi zaplanowana jest na 4 lutego.

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.