Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 października 2021, 10:30

autor: mokosh

Nowy Kevin sam w domu - Disney pokazał zwiastun Home Sweet Home Alone

Disney zaprezentował zwiastun kolejnej części kultowego Kevina samego w domu. Produkcja Home Sweet Home Alone pojawi się 12 listopada na platformie Disney+.

Kevina samego w domu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, w końcu oglądanie tej produkcji to dla wielu z nas świąteczna tradycja. O ile pierwsze dwie części są bardzo dobrze wspominane przez widzów, to zupełnie inaczej może być z zapowiedzianym Home Sweet Home Alone. Film pojawi się na Disney+ już 12 listopada, lecz jego zwiastun nie zaskarbił sobie przychylności widzów.

Fabuła Home Sweet Home Alone kręci się wokół 10-letniego Maxa Mercera, zapomnianym przez rodzinę w ferworze przygotowań do świątecznego wylotu. Podobnie jak kultowy Kevin, Max będzie musiał zmierzyć się z dwójką złodziei, chcących dostać się do jego domu. Na zwiastunie widać także subtelny ukłon w stronę fanów poprzednich filmów – mamy na myśli postać policjanta McCallistera, granego przez Devina Ratraya.

Jeśli chodzi o obsadę filmu, to w głównego bohatera wciela się Archie Yates (Jojo Rabbit), a w pozostałe postacie: Ellie Kemper, Rob Delaney, Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simons, Pete Holmes, Devin Ratray, Ally Maki i Chris Parnell.