Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 czerwca 2022, 12:24

autor: Patryk Michaś

Netflix zapowiada 2. sezon Squid Game; twórca zdradza szczegóły nowej odsłony

Netflix za pomocą zwiastuna potwierdził, że powstanie drugi sezon Squid Game. Twórca serialu zaś zdradził szczegóły na temat nadchodzącej odsłony.

Źródło: Netflix / materiały promocyjne

Squid Game odniosło ogromny sukces, więc było to tylko kwestią czasu, aż Netflix oficjalnie potwierdzi drugi sezon. W mediach społecznościowych udostępniono zwiastun nadchodzącej kontynuacji, a dopisek „wkrótce” sugeruje, że prace są już na zaawansowanym etapie, dając nadzieję na bliski termin premiery. Biorąc jednak pod uwagę wcześniejsze informacje, może to być dopiero końcówka 2023 lub początek 2024 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Czerwone światło... ZIELONE ŚWIATŁO! Zdaje się, że utożsamiana ze Squid Game gigantyczna lalka ponownie pojawi się w nowej odsłonie serialu, by siać postrach wśród uczestników turnieju. Oprócz samej zapowiedzi otrzymaliśmy również kilka wiadomości od twórcy produkcji, Hwang Dong-Hyuka:

Potrzebowaliśmy 12 lat, by Squid Game doszło do skutku, co udało się zrobić w zeszłym roku. Wystarczyło jednak 12 dni, aby stał się najpopularniejszym serialem Netflixa. Jako scenarzysta, reżyser i producent Squid Game przesyłam pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich fanów na całym świecie. Dziękuję za oglądanie i pokochanie naszej produkcji.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się więcej o bohaterach, którzy powrócą w nadchodzącej kontynuacji:

Mężczyzna w garniturze z ddakji może powrócić.

Ddakji to znana z serialu koreańska gra, w której przegrany zostawał spoliczkowany. Czy tym razem uda się komuś zwyciężyć z tajemniczym mężczyzną?

Gi-hun powróci, Lider powróci, poznacie również Cheol-su, czyli chłopaka Young-hee.

Oznacza to, że w serialu ponownie pojawi się zwycięzca ostatniej edycji turnieju, Seong Gi-hun, a zmierzy się z antagonistą zwanym liderem. Dodatkowo otrzymaliśmy potwierdzenie, że w produkcji nie zabraknie gigantycznej lalki, ale tym razem być może w męskiej odsłonie.

Sukces serialu

Warto przypomnieć o skali sukcesu, jaki odniósł Squid Game. Pierwszy sezon został najpopularniejszym serialem Netflixa, osiągając rekordową oglądalność. Podczas czterech tygodni od premiery produkcja była wyświetlana przez 1,65 miliarda godzin. Trzeba przyznać, że taka liczba robi wrażenie i prawdopodobnie oznacza to automatyczny sukces kontynuacji. Oby tylko twórcom udało się stworzyć ciekawą historię i nowe pomysłowe konkurencje w turnieju.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.