Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 maja 2022, 11:59

Lucasfilm ostrzegał aktorkę Obi-Wana Kenobiego przed rasistowskimi trollami

Lucasfilm ostrzegał Moses Ingram, że może ona stać się celem ataków trolli z fandomu Gwiezdnych wojen. W ostatnim wywiadzie aktorka opowiedziała zarówno o tym, jak i o swoich przemyśleniach na temat rozwoju uniwersum.

Źródło: YouTube / Star Wars

W rozmowie z The Independent aktorka Moses Ingram opowiedziała o doświadczeniach z produkcji serialu Obi-Wan Kenobi dla Disney Plus. Zaznaczyła ona, że jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć Lucasfilm ostrzegł ją przed możliwymi nieprzyjemnymi incydentami:

To było coś, z czym Lucasfilm wyszedł do mnie na samym początku. Powiedzieli mi: „Takie rzeczy, niestety, prawdopodobnie będą miały miejsce. Jesteśmy jednak tutaj, że tobie pomóc. Powiedz nam, kiedy to nastąpi”.

Aktorka stwierdziła, że ona sama była na to gotowa i nie ma problemu z blokowaniem takich osób w mediach społecznościowych.

Moses Ingram chce otworzyć Gwiezdne wojny na różnorodność

Moses Ingram opowiedziała również o możliwościach, jakie daje serial Obi-Wan Kenobi. Według niej serial będzie posiadał bardzo zróżnicowaną obsadę aktorską:

Obi-Wan wprowadzi najwięcej różnorodności, jaką dotychczas widzieliście w galaktyce. Według mnie i tak to jest bardzo spóźnione. Jeśli masz mówiące droidy i kosmitów, ale nie ludzi koloru, to jest to bez sensu. Mamy 2022 rok. Jesteśmy więc dopiero na samym początku wielkich zmian. Ale zaczynam myśleć, że lepiej zacząć zmianę później niż wcale.

Według aktorki serial Obi-Wan Kenobi będzie początkiem wielkich zmian w uniwersum Gwiezdnych wojen. Zróżnicowana obsada aktorska ma stać się nowym standardem, ponieważ jej zdaniem tego dotychczas brakowało. Jednocześnie nie boi się ona ataków hejtu, które mogą ją spotkać w związku z jej opinią.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.