Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 lutego 2021, 16:17

autor: Karol Laska

Fani poprawiają trailer Mortal Kombat i dodają do niego legendarny utwór

Trailer Mortal Kombat zachwycił cały świat, ale fani gier z serii i tak znaleźli sposób na to, aby go ulepszyć, decydując się na umieszczenie w nim pochodzącego z 1995 roku motywu muzycznego.

Pierwszy zwiastun najnowszego filmowego Mortal Kombat wywołał niemałe internetowe poruszenie, zachwycając zarówno miłośników całej serii bijatyk, jak i ludzi nieznających aż tak dobrze wspomnianej marki. Sporo akcji, znajomych twarzy i ukrytych smaczków dla prawdziwych fanów – pod koniec trailera nawiązano nawet do klasycznego motywu muzycznego ukochanego szczególnie przez ludzi, którzy pamiętają jeszcze erę lat 90. i automatów do gier.

Fani postanowili w związku z tym chwytliwym kawałkiem elektronicznym nieco upiększyć istniejący już trailer i umieścić w nim wspomniany utwór. Na kanale youtube’owym o nazwie Salih Bal wchodzi on w momencie starcia Scorpiona z Sub-Zero i naprawdę pobudza wyobraźnię.

Niektórzy internauci poszli na jeszcze większy żywioł, w tym między innymi Alpha. Ów użytkownik zrezygnował ze ścieżki dźwiękowej wybranej przez twórców filmu na rzecz kilku minut wyżej wspomnianego oryginalnego motywu muzycznego, a także przemontował kolejność niektórych scen, czyniąc z tegoż zwiastuna prawdziwą jazdę bez trzymanki.

Jeżeli mielibyśmy sami zgadywać, to przeczuwamy, że w którymś momencie filmu zostaniemy uraczeni tymże utworem – najpewniej w kulminacyjnej scenie dzieła. A myślimy tak dlatego, iż za reżyserię wziął się prawdziwy fan Mortal Kombat, Simon McQuoid, zaś ten zapewne doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego oczekuje po tej produkcji docelowy odbiorca zaznajomiony z grową serią. Film obejrzymy już od 16 kwietnia 2021 roku w kinach oraz na HBO Max.

  1. Mortal Kombat 11 – poradnik do gry
  2. Recenzja gry Mortal Kombat 11 – przyczajony smok, ukryty grind
  3. Strona internetowa HBO Max