Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 kwietnia 2021, 12:52

autor: Karol Laska

Mortal Kombat - gdzie obejrzeć? Oto co wiadomo na temat dostępności w Polsce

Mortal Kombat już niedługo będzie miał swoją oficjalną światową premierę, ale kiedy i gdzie będzie można obejrzeć film na terenie Polski? Tego dowiecie się w tym artykule.

PREMIERA MORTAL KOMBAT W POLSCE:
  1. po ponownym otwarciu lokalnych multipleksów – termin nieznany
  2. w serwisie HBO GO z kilkumiesięcznym opóźnieniem;
  3. w serwisie HBO Max od 23 kwietnia.

Od 23 kwietnia 2021 roku na świecie będzie można oglądać film pod tytułem Mortal Kombat – najnowszą ekranizację znanej serii bijatyk. Niestety, trudno o dostęp do produkcji na terenie Polski ze względu na pandemiczne obostrzenia oraz brak dostępu do platformy streamingowej, na której się pojawi. Kiedy, jak i gdzie obejrzeć dzieło Simona McQuoida? Oto nasze przewidywania i instrukcje.

Po pierwsze, musimy czekać na otwarcie kin w naszym kraju. Co prawda nie wiemy, kiedy rząd zdecyduje się na takich ruch, a nawet jeśli się to niedługo stanie, to najpewniej takowa decyzja będzie dotyczyła jedynie kin studyjnych, gdyż multipleksy będą chciały zapewne jeszcze trochę poczekać, aby upewnić się, że nie zostaną znowu zamknięte, co wygenerowałby nieodwracalne straty finansowe. Możemy być jednak pewni, że najwięksi giganci pokroju Cinema City, Heliosa czy Multikina z pewnością uwzględnią Mortal Kombat w swoim repertuarze.

Po drugie, film będzie dostępny od dnia swojej oficjalnej premiery na platformie HBO Max. Problem w tym, że ta nie funkcjonuje na terenie naszego kraju (ma się to zmienić w dalszej części 2021 roku). Jeżeli więc nie mieszkacie za granicą, to obejrzenie dzieła za pośrednictwem tego serwisu nie jest za bardzo możliwe.

Po trzecie, możemy po cichu liczyć na to, że Mortal Kombat pojawi się za jakiś czas w HBO GO, jednak będziemy musieli na takową opóźnioną lokalną premierę trochę poczekać. Wystarczy spojrzeć na przykład innego filmu wytwórni Warner Bros., czyli Wonder Woman 1984. Ta zadebiutowała na świecie 25 grudnia 2020 roku, a w Polsce, na platformie HBO GO, ukazała się dopero 1 kwietnia. Mówimy tu więc o ponad 3 miesiącach różnicy.

Być może nie są to wieści optymistyczne, jak i specjalnie odkrywcze, ale mamy nadzieję, że rozjaśniliśmy całą sytuację choć części z Was. Silnie zachęcamy do tego, aby wykazać się cierpliwością i zapewnić sobie legalny dostęp do filmu Mortal Kombat z pominięciem wszelkich wątpliwych od strony prawnej źródeł.

  1. Reżyser Mortal Kombat wyjaśnia kwestię linii czasowych
  2. Producent Mortal Kombat chwali się wyjątkowymi scenami walki
kalendarz wiadomości
2021
kwiecień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
        1 2 3

4

5

6 7 8 9

10

11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.