Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 października 2022, 12:35

Morfydd Clark z Pierścieni Władzy o intensywnej więzi Galadrieli i Halbranda

Galadriela i Halbrand to jeden z ekranowych duetów, które najczęściej oglądamy w Pierścieniach Władzy. Morfydd Clark wyjawiła, jak ich relacja wpływa na graną przez nią bohaterkę.

Źrodło fot. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy; Patrick McKay i J.D. Payne; Prime Video; 2022
i

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to serial, w którym duże znaczenie mają relacje pomiędzy poszczególnymi postaciami. Galadriela i Halbrand to jeden z duetów, które dostają najwięcej czasu ekranowego. Dzięki temu widzowie mogą oglądać, jak wspomniani bohaterowie zmieniają się na ich oczach.

W ostatnim odcinku twórcy zdecydowali się pokazać kolejny etap relacji Galadrieli i Halbranda. Duża w tym zasługa Adara, którego elfka i jej towarzysz pojmali w celu przesłuchania. Sługa ciemności na kilka sposobów próbował wyprowadzić ich z równowagi, twierdząc nawet, że zabił Saurona, stawiając misję Galadrieli pod wielkim znakiem zapytania.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

W ostatnim wywiadzie dla TV Line Morfydd Clark została zapytana o znaczenie relacji Galadrieli i Halbranda. Aktorka wyjawiła, co tak naprawdę znaczy to dla jej bohaterki, a także jaki ma na nią wpływ.

W przypadku Galadrieli problem polega na tym, że ona czuje coś więcej niż tylko drobnostki. Za każdym razem czuje masywne i monumentalne zmiany. W jakiś sposób odnalezienie beznadziejnego śmiertelnika na morzu na zawsze ją zmieniło. Dzięki temu poznaliśmy, że mityczna Galadriela jest tak naprawdę bezbronna. Dużo rozmawialiśmy o tym, jak to zainscenizujemy i oboje czuliśmy, że patrzenie na siebie byłoby nawet zbyt intensywne. To, tak jakby, zbyt wiele – cokolwiek czują, to zbyt wiele.

Ostatni odcinek, a zwłaszcza rozmowa pomiędzy bohaterami po schwytaniu Adara pokazuje, że Galadriela i Halbrand zbliżyli się do siebie. Czas, który spędzili razem, może wpłynąć na podejmowane przez nich w kolejnych odcinkach decyzje.

Istnieje jednak szansa, że dobre relacje pomiędzy postaciami mogą w najbliższym czasie zostać poddane wielkiej próbie. Może okazać się, że pokrewieństwo Halbranda z ludźmi, którzy przysięgali wierność Morgothowi, może prowadzić do zepsucia tego, co jest między nimi. W połączeniu z wybuchowym zakończeniem ostatniego odcinka może to oznaczać nieodzowny konflikt pomiędzy Galadrielą i Halbrandem.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.