Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 października 2021, 12:05

autor: Ignacy Kruk

Jest szansa na 3. sezon Mindhuntera - wszystko zależy od fanów

Reżyser Mindhuntera zachęca fanów do okazywania żywego zainteresowania kontynuacją serialu. Tego typu działania skutkowały powrotem uwielbianych serii w przeszłości. Wszystko wskazuje na to, że powstanie 3. sezonu Mindhuntera zależy tylko od nas.

Mimo doskonałego przyjęcia serial Mindhunter pozostaje w stanie „hibernacji”. Od 2019 roku, kiedy to premierę miał drugi sezon produkcji, nie usłyszeliśmy nic o potencjalnej kontynuacji tego oryginalnego kryminału.

Sądząc po niedawnej wypowiedzi reżysera, Asifa Kapadii, gwarantem powrotu Mindhuntera jest zakomunikowanie Netflixowi, że subskrybenci platformy wyrażają spore zainteresowanie 3. sezonem serialu. Jak mówi Asif Kapadia na Twitterze:

Widzowie na całym świecie muszą dać Netflixowi znać, że są zainteresowani 3. sezonem Mindhuntera. Jeśli narobicie wystarczająco dużo hałasu, jest szansa, że właśnie to może się wydarzyć…

W przeszłości bywały już przypadki powrotu serii, które fani darzyli wyjątkowym szacunkiem. Było tak np. z 4. sezonem Lucyfera, którego powrót zagwarantowała petycja podpisana przez ponad 300 tys. spragnionych kontynuacji widzów. Pozostaje mieć nadzieję, że żywe zaangażowanie fanów i tym razem wpłynie na decyzję Netflixa.

Warto wspomnieć o tym, że sam Kapadia pracuje obecnie nad adaptacją komiksu The Killer, jak również zaangażowany jest w produkcję celebrującego historię kina dokumentu pod tytułem Voir. Pewnym uzasadnieniem braku kontynuacji Mindhuntera może być fakt, że Netflix nie chce wstrzymywać innych produkcji, nad którymi pracuje reżyser.

kalendarz wiadomości
2021
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1

2

3 4 5 6 7 8

9

10

11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22

23

24

25 26 27 28 29 30

31

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.