Mario kontra Wario w sequelu? Pedro Pascal typowany na arcyrywala

Film Super Mario Bros. szturmem zdobył ekrany kin na całym świecie. Jack Black, który podłożył głos pod Bowsera, podzielił się swoim pomysłem na temat drugiej części widowiska.

news
11 kwietnia 2023
2
Źrodło fot. Midjourney
i

Ogłoszenie sequela filmu Super Mario Bros. jest tylko kwestią czasu. Widowisko o przygodach wąsatego hydraulika znanego z gier przyciągnęło przed ekrany kin miliony widzów. W ciągu pięciu dni od premiery ekranizacja zarobiła w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 204,6 mln dolarów (wynik z weekendu to 146,36 mln). Zaś łącznie na całym świecie film zgarnął w kasach biletowych 377,2 mln dolarów.

Niewykluczone, że Universal Pictures wraz ze studiem Illumination Entertainment już potajemnie pracują nad historią, którą pokażą w drugiej części. Być może skorzystają z pomysłu, jakim w ostatnim czasie podzielił się Jack Black.

Jack Black, aktor podkładający głos pod ekranowego Bowsera w ostatnim wywiadzie dla GameSpot wyjawił, kto według niego powinien zostać złoczyńcą w kolejnej odsłonie. Znalazł również idealnego aktora, który mógłby podłożyć głos pod tę postać.

Nie jest wcale powiedziane, że Bowser powróci. Wiecie, mam na swoim koncie kilka filmów Kung Fu Panda i w każdym z nich był inny złoczyńca. Może zrobią to samo. Co jeśli jest jeszcze potężniejszy złoczyńca? Wtedy musiałbym pomóc Mario i całej reszcie w obronie naszego uniwersum przeciwko tej niespotykanej sile zła. Myślicie o tym samym, co ja? Wario! Pedro Pascal jest Wario.

Trzeba przyznać, że pomysł Jacka Blacka brzmi ciekawie i możliwe, że prędzej czy później zostanie zrealizowany. Czy jednak stanie się to w Super Mario Bros. 2? Tego na tę chwilę nie wiadomo.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć filmu, to będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość. Polska premiera Super Mario Bros. jest planowana na 26 maja. Ale dziś w wybranych miejscach odbywają się specjalne pokazy przedpremierowe.

Marcin "Nicek" Nic

Marcin "Nicek" Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

Na taki film Metal Gear Solid poszedłbym do kina

Na taki film Metal Gear Solid poszedłbym do kina

Chciałbym, aby serialowy Fallout w pełni oddał ducha postapokaliptycznej przygody

Chciałbym, aby serialowy Fallout w pełni oddał ducha postapokaliptycznej przygody

Gwiazda Tomb Raider zabiera głos w sprawie sequela

Gwiazda Tomb Raider zabiera głos w sprawie sequela

Filmowy Super Mario dostarcza zabawy nie tylko dzieciom

Filmowy Super Mario dostarcza zabawy nie tylko dzieciom

Henry Cavill to idealny wybór na Arthasa do filmu Warcraft 2

Henry Cavill to idealny wybór na Arthasa do filmu Warcraft 2