Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 grudnia 2022, 12:10

Ahsoka i 2. sezon Lokiego na nowej zapowiedzi od Disney Plus

2023 rok zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym Disney+ podzielił się z nami materiałem zapowiadającym produkcje, które przyniosą nadchodzące miesiące.

Źrodło fot. Loki; Kate Herron; Marvel Studios; 2021
i

Dzięki zapowiedzi Disneya na 2023 rok możemy zobaczyć pierwsze ujęcia z drugiego sezonu serialu Loki. Widzimy tam, jak ulubiony antybohater i Mobius zostają otoczeni przez warianty. Fabuła drugiego sezonu nie została jeszcze zdradzona. Podczas konwentu Disneya Tom Hiddleston, wcielający się w tytułową postać, wyznał jedynie, że drugi sezon jest bezpośrednią kontynuacją pierwszego. Po finałowych wydarzeniach Loki powraca do Urzędu ds. Wariancji Czasowych, a Mobius prawdopodobnie go nie poznaje (via Variety).

Disney+ kupisz tutaj

Kevin Feige, prezes Marvel Studios, wyznał, że Loki to najczęściej oglądany serial Marvela na Disney+. Kontynuacja została zapowiedziana w lipcu ubiegłego roku w dniu finału pierwszego sezonu. Choć niewiele wiemy na temat nadchodzącej kontynuacji, na ekrany na pewno powrócą Tom Hiddleston, Owen Wilson oraz Sophia Di Martino w roli Sylvie.

Zapowiedź Disney 2023 zawiera wiele różnych tytułów, które trafią w nasze ręce. Prezentuje chociażby nowe ujęcia z serialu Ahsoka z Rosario Dawson w roli głównej. Dostajemy także całkiem sporo fragmentów z innych nadchodzących produkcji, w tym z Tajnej inwazji z Samuelem L. Jacksonem i Emilią Clarke, Piotrusia Pana i Wendy, nowego serialu Pixara, Win or Lose, oraz wielu innych premier.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Aleksandra Wosz

Aleksandra Wosz

Swoją przygodę z pisaniem zaczęła na Filmomaniaku w grudniu 2022 roku, wcześniej pisała tylko hobbystycznie. Uwielbia wszelkie ciekawostki, więc na stronie zajmuje się newsami filmowo-serialowymi. A wszystko zaczęło się, gdy mała Ola z fascynacją podpatrywała, jak jej rodzice grają w pierwsze gry z serii Tomb Raider, czy „farmera” - znanego bardziej jako Harvest Moon. Dotarła do momentu, gdy zrozumiała, że ma szansę zasmakować milionów żyć dzięki różnym dziełom. Zapalona miłośniczka musicali, która przynajmniej raz do roku musi obejrzeć Hamiltona. Entuzjastka książek Dana Browna, serialu Biuro oraz The Umbrella Academy.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
grudzień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.