Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 marca 2023, 20:16

Krzyk 6 z ostatecznym zwiastunem. Ghostface wraca po swoje ofiary

Jedna z najlepszych horrorowych serii powraca. Za kilka dni na ekranach kin pojawi się szósta część Krzyku. Do sieci trafił ostateczny zwiastun widowiska.

Źrodło fot. Krzyk 6; Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett, Paramount Pictures, 2023
i

Ghostface nie daje za wygraną. Przekonają się o tym bohaterowie, którzy zamienili na pozór spokojne Woodsboro na Nowy Jork. Większe miasto oznacza, że będą mogli czuć się bezpiecznie? Niekoniecznie.

Zamaskowany zabójca podąży ich śladem, a finałowy zwiastun, który został opublikowany w sieci, zapowiada, że nie cofnie się przed niczym. Bohaterowie po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z Ghostface’em. Czy uda im się ostatecznie go pokonać?

O tym przekonamy się już 10 marca, kiedy to Krzyk 6 trafi na ekrany kin. Niedawno pojawiły się pierwsze opinie o filmie. Osoby, które miały okazję obejrzeć widowisko są zgodne – jest to najstraszniejsza i najmroczniejsza część serii.

Przypomnijmy, że w filmie wystąpili między innymi Samara Weaving, Hayden Panettiera, Jenna Ortega, Courteney Cox, Tony Revolori czy też Melissa Barrera. Za kamerą widowiska stanęli Matt Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett. Za scenariusz odpowiadają James Vanderbilt i Guy Busick.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej