Kraven the Hunter pojawi się z dużym opóźnieniem. Sony zmienia daty premier i wreszcie ustalił ją Venomowi 3

Strajk aktorów odcisnął swoje piętno na kalendarzu premier Sony. Niestety debiuty takich produkcji jak chociażby Kraven the Hunter mocno się opóźnią. Są jednak i dobre wiadomości.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 30 lipca 2023
2
Źrodło fot. Kraven the Hunter, J.C. Chandor, Sony Pictures Entertainment, 2024 / Venom, Ruben Fleischer, Sony Pictures Entertainment, 2018
i

Stało się to, czego widzowie obawiali się najbardziej. Przez trwający strajk scenarzystów i aktorów studia zaczynają przekładać debiuty swoich nadchodzących produkcji. Jako jedno z pierwszych zareagowało Sony, które przedstawiło swój zaktualizowany kalendarz premier (via Deadline).

Niestety, najbardziej ucierpią fani oczekujący na film Kraven the Hunter. Produkcja o komiksowym antybohaterze miała wejść do kin już 6 października, ale została przeniesiona o niemal rok. Widowisko, którego gwiazdą jest Aaron Taylor-Johnson, zadebiutuje dopiero 30 sierpnia 2024 roku.

Sytuacja innych produkcji wcale nie jest o wiele lepsza. Wyznaczona na 29 marca przyszłego roku premiera animacji Spider-Man: Beyond the Spider-Verse całkowicie zniknęła z kalendarza premier. Spowodowane jest to tym, że trwające strajki aktorów uniemożliwiają im branie udziału w sesji nagrań dialogów.

W wolne okienko po pajączku wskoczyła kontynuacja filmu Pogromcy duchów: Dziedzictwo. Pierwotnie film miał pojawić się na wielkim ekranie 20 grudnia tego roku.

Opóźnione dotknęło też nowe widowisko Karate Kid, którego premierę przesunięto z 7 czerwca na 13 grudnia 2024 roku. Film They Listen także podzielił los Spider-Mana i również zniknął z kalendarza (wcześniej miało trafić do kin 30 sierpnia przyszłego roku).

Pozytywnym aspektem całej sytuacji może być z kolei fakt, że Venom 3 otrzymał datę premiery wyznaczoną na 12 lipca 2024 roku. Wcześniej na wielkim ekranie zobaczymy Madame Web, bo już 14 lutego przyszłego roku, a w okresie letnim będziemy mogli obejrzeć Bad Boys 4 (14 czerwca).

Opóźnienie dotknęło również Gran Turismo, które miało zadebiutować w kinach już za dwa tygodnie. Film do szerokiej dystrybucji kinowej trafi 25 sierpnia, ale pokazy przedpremierowe odbędą się już 11 i 18 sierpnia.

Nowy kalendarz premier filmów Sony

  • Gran Turismo – 25 sierpnia
  • Madame Web – 14 lutego 2024 roku
  • Kontynuacja filmu Pogromcy duchów: Dziedzictwo – 29 marca 2024 roku
  • Bad Boys 4 – 14 czerwca 2024 roku
  • Venom 3 – 12 lipca 2024 roku
  • Kraven the Hunter – 30 sierpnia 2024 roku
  • Karate Kid – 13 grudnia 2024 roku
  • Spider-Man: Beyond the Spider-Verse – bez daty premiery
  • They Listen – bez daty premiery

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Kiedy One Hundred Years of Solitude będzie na Netfliksie?

Kiedy One Hundred Years of Solitude będzie na Netfliksie?

Kiedy premiera Rebel Moon 2 na Netflixie?

Kiedy premiera Rebel Moon 2 na Netflixie?

Kiedy Haikyu!! The Dumpster Battle pojawi się w kinach w Polsce?

Kiedy Haikyu!! The Dumpster Battle pojawi się w kinach w Polsce?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Go! Go! Loser Ranger! wychodzi na Disney Plus? Daty premier odcinków anime, będącego połączeniem Power Rangers z The Boys

Kiedy Go! Go! Loser Ranger! wychodzi na Disney Plus? Daty premier odcinków anime, będącego połączeniem Power Rangers z The Boys