Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 grudnia 2022, 11:40

John Wick 4 to najtrudniejszy film, w jakim Keanu Reeves kiedykolwiek zagrał

Keanu Reeves ponownie wcielił się w zabójcę Johna Wicka w nadchodzącej czwartej części serii. Aktor podczas ostatniego konwentu przyznał, że praca nad filmem nie była dla niego prosta.

Źrodło fot. John Wick 3, Chad Stahelski, Monolith Films, 2019
i

John Wick, a wraz z nim Keanu Reeves powrócą na wielki ekran w czwartym rozdziale kultowej serii. W weekend Reeves pojawił się na konwencie CCXP, aby zaprezentować nowy plakat oraz zapowiedź kontynuacji. Po przeglądzie zwiastuna oraz innych materiałów promocyjnych można stwierdzić, że John Wick 4 będzie, podobnie jak poprzednie części, pełen akcji. Główny bohater nie ma łatwego życia, a podczas nagrywania i Reeves nie miał lekko, o czym opowiedział podczas konwentu w Brazylii (via Comicbook).

John Wick 4 to najtrudniejszy film, w jakim kiedykolwiek zagrałem. Najtrudniejszy, jeśli chodzi o akcję, ale to jest to, co czyni go dobrym.

W JW4 cena za głowę Baby Jagi stale rośnie. Przez to mężczyzna stanie oko w oko z najbardziej śmiercionośnymi przeciwnikami. Właśnie tak według zapowiedzi Reevesa będzie wyglądała nowa część. Wielu idzie po Wicka, a on musi być gotowy stawić im czoła, co wiąże się z ogromem scen akcji.

[Wysoki] Stół jest tym światem nad światem, a zabójcy pracujący dla Stołu są niezliczeni jak ziarenka piasku na plaży. Wielu ludzi ściga Johna Wicka, ale w przypadku tych filmów liczy się pomysł na scenę, prawda? Jak można zrobić te sceny?

Player.pl kupisz tutaj

John Wick powróci do kin w nowym filmie 24 marca 2023 roku. Wraz z tym tytułem zobaczymy na ekranie dużo wielkich nazwisk oraz masę krwawych scen akcji. Jeśli ktoś przed seansem chce przypomnieć sobie poprzednie części serii, to są dostępne na Playerze.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Aleksandra Wosz

Aleksandra Wosz

Swoją przygodę z pisaniem zaczęła na Filmomaniaku w grudniu 2022 roku, wcześniej pisała tylko hobbystycznie. Uwielbia wszelkie ciekawostki, więc na stronie zajmuje się newsami filmowo-serialowymi. A wszystko zaczęło się, gdy mała Ola z fascynacją podpatrywała, jak jej rodzice grają w pierwsze gry z serii Tomb Raider, czy „farmera” - znanego bardziej jako Harvest Moon. Dotarła do momentu, gdy zrozumiała, że ma szansę zasmakować milionów żyć dzięki różnym dziełom. Zapalona miłośniczka musicali, która przynajmniej raz do roku musi obejrzeć Hamiltona. Entuzjastka książek Dana Browna, serialu Biuro oraz The Umbrella Academy.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
grudzień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.