Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 czerwca 2021, 14:35

autor: Entelarmer

Gwiazda Johna Wicka chwali fabułę 4. części

Laurence Fishburne powróci jako Król Bowery w czwartym rozdziale Johna Wicka. Potwierdził to sam aktor, który nie omieszkał też pochwalić scenariusza filmu.

Czwarta część przygód Johna Wicka przyniesie ze sobą wiele nowych twarzy, wliczając w to Shamiera Andersona oraz Donnie’ego Yena. Jednakże prócz nich zobaczymy też starych znajomych, nie tylko Keanu Reevesa. Serwis Collider uzyskał potwierdzenie, że w nowym rozdziale Johna Wicka Laurence Fishburne ponownie zagra Króla Bowery. Aktor poinformował o tym w trakcie rozmowy w ramach promocji filmu The Ice Road i wspomniał też, że w najbliższych miesiącach uda się z resztą obsady do Berlina.

  1. John Wick 4 i 5 - pomysłodawca serii odsunięty od prac nad marką

Gwiazda napomknęła także o fabule czwartego rozdziału Johna Wicka, choć – rzecz jasna – nie chciała zdradzić zbyt wiele. Fishburne miał już okazję przeczytać scenariusz i chwalił go za ukazanie „o wiele głębszego” świata niż w dotychczasowej trylogii:

Czytałem scenariusz. Jest naprawdę, naprawdę świetny. Choć to nadal ten sam świat, co w poprzednich filmach, ma on zdecydowanie więcej głębi. Znacznie rozbudowano kwestię kodeksu zabójców oraz zwłaszcza jego stosunki z jedną postacią graną przez pana Watanabe, który... jest jego [filmu – przyp. autora] sercem i duszą.

Jeśli wierzyć informacjom Collidera, wspomniany przez Fishburne’a Watanabe to nie aktor, lecz postać, która pojawi się w czwartym Johnie Wicku. I to w zasadzie wszystko, co możemy powiedzieć na temat tak bohatera, jak i fabuły filmu. John Wick: Chapter 4 trafi do kin 27 maja 2022 roku.

kalendarz wiadomości
2021
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4

5

6

7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19

20

21 22 23 24 25 26

27

28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.