Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 listopada 2022, 19:04

James Gunn nie ignoruje głosów fanów DC, komentuje ich prośby

James Gunn został mianowany na szefa uniwersum DC. Czeka go wiele wyzwań, a największym z nich będzie zadowolenie fanów. Wydaje się, że jest to jeden z najważniejszych punktów jego „prezydentury”.

Źrodło fot. Peacemaker; James Gunn; DC Studios; 2022
i

Pomimo wielu lat starań i prób DC nie potrafiło stworzyć uniwersum tak spójnego, jak na przykład Marvel. Organizacyjny chaos można jednak prawdopodobnie uznać za skończony, bowiem teraz za całokształt DCEU odpowiedzialny będzie duet Jamesa Gunna i Petera Safrana.

Pierwszy z nich za pośrednictwem Twittera podzielił się kilkoma szczegółami. Tym samym przerwał milczenie i jednocześnie zauważył, jakie są pragnienia fanów (via Variety). W swoim wpisie odnosi się między innymi do wołań o uratowanie serialu Legends of Tomorrow oraz stworzenia wersji reżyserskiej pierwszego Legionu Samobójców.

Otworzyłem Twittera pod koniec długiego, produktywnego weekendu i zauważyłem wiele wpisów #SaveLegendsofTomorrow i #ReleaseTheAyerCut. Fani wspierali również inne produkcje stworzone na przestrzeni ostatnich lat. Większość z tych próśb była entuzjastyczna i pełna szacunku.

Jako nowi (i pierwsi w historii) szefowie DC Studios, Peter i ja uważamy, że ważne jest, abyśmy dostrzegli fanów i dali Wam znać, że słyszymy wasze pragnienia dotyczące dalszego rozwoju DC.

Chociaż nasza zdolność do interakcji na Twitterze została zmniejszona ze względu na obciążenie pracą na naszych nowych stanowiskach, słuchamy i jesteśmy otwarci na wszystko.

Na początku skupimy się na dalszej historii, wypracowaniu nowego uniwersum DC oraz opowiedzeniu największej historii, jaką kiedykolwiek opowiedziano.

HBO Max kupisz tutaj

Trzeba przyznać, że słowa Jamesa Gunna są bardzo dobrym prognostykiem dla fanów DCEU. Chociaż nowy szef DC Studios nie obiecał żadnej szczególnej reakcji na każdy z wymienionych ruchów, to jego wiara w prowadzenie interakcji z fanami i widzami może napawać optymizmem.

Przypomnijmy, że umowa z nowymi szefami DC Studios została zawarta na 4 lata, a James Gunn i Peter Safran rozpoczęli pracę 1 listopada tego roku. Były reżyser Marvela odpowiedzialny będzie za kreatywną stronę zarządzania, natomiast jego kolega zajmie się obszarami biznesowymi oraz produkcyjnymi.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej. Zastrzeżenie dotyczy jedynie odnośników, treść recenzji i ocena końcowa powstały niezależnie, bez wpływów z zewnątrz.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.