Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 listopada 2021, 13:04

autor: Edyta Jastrzębska

Henry Cavill w nowym wideo poinformował o zakończeniu prac nad Enolą Holmes 2

Przy okazji nagrywania motywacyjnego filmiku Henry Cavill opowiedział o tym, że właśnie zakończył prace na planie filmu Enola Holmes 2.

Enola Holmes oraz jej starszy brat Sherlock wracają na Netflixa. Pierwsza część przygód młodej detektyw granej przez Millie Bobby Brown (gwiazdę serialu Stranger Things) odniosła na platformie duży sukces i szybko doczekała się potwierdzenia drugiej części. Henry Cavill, który w filmie wciela się w legendarnego Sherlocka Holmesa, ogłosił na Instagramie, że właśnie zakończył zdjęcia do Enola Holmes 2.

Cavill nagrał motywacyjny filmik, w którym opowiedział o tym, jak cały dzień szukał wymówek, żeby nie biegać. Ostatecznie – pomimo swojego nastawienia – przełamał się i zgodnie z planem odbył trening. Do tego samego zachęca swoich fanów, polecając im, żeby nie rezygnowali z aktywności fizycznej, nawet jeśli z jakiegoś powodu brakuje im chęci. Przy okazji nagrania ogłosił, że był to jego ostatni dzień na planie Enoli Holmes 2.

Niestety to jedyne, co aktor powiedział na temat filmu w tym nagraniu. Nie wiadomo, jak dużą rolę Cavill odegra w tej części i czy grany przez niego bohater będzie współpracować ze swoją siostrą podczas następnego śledztwa, co fani z całą pewnością chcieliby zobaczyć. Podobnie miłą niespodzianką mogłoby być pojawienie się innych ikonicznych postaci z serii o Sherlocku Holmesie, jak chociażby jego partnera – dr Johna Watsona. Możemy być natomiast pewni, że poza Henrym Cavillem i Millie Bobby Brown w filmie wystąpi Eudoria Holmes, odgrywana przez Helenę Bonham Carter. W drugiej części wracają również reżyser Harry Bradbeer i scenarzysta Jack Thorne.

Dokładna data premiery produkcji nie jest jeszcze znana.

kalendarz wiadomości
2021
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27

28

29 30        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.