Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 maja 2021, 14:51

autor: Karol Laska

Gwyneth Paltrow narzeka na trudy pandemii. Internet reaguje

Gwyneth Paltrow, znana hollywoodzka aktorka, musiała zmagać się z dość nietypowymi trudami życia codziennego w czasie pandemicznej izolacji. Internauci nie do końca potrafią zrozumieć problemy celebrytki.

Wszystkim nam w trakcie pandemii koronawirusa doskwiera nuda związana z ciągłym siedzeniem w domu. Na całe szczęście owa zaraza powoli zaczyna zanikać, ale na pewno będziemy ją wspominać w sposób dość nieprzyjemny. Problem z zachowaniem samodyscypliny, zdrowia czy odpowiedniego poziomu życia doskwiera nie tylko takim nam, zwykłym szarym ludziom, ale i hollywoodzkim gwiazdom. Ba, jedna ze znanych aktorek, Gwyneth Paltrow (Iron Man, Utalentowany Pan Ripley), udzieliła serwisowi Mirror wywiadu, w którym opowiedziała o nietypowych trudach życia codziennego, z jakimi musiała się zmagać. Zanim jednak o nich opowiemy, to warto zaznaczyć jedno – poradziła sobie z nimi i teraz patrzy na nie z dystansem, a nawet z przymrużeniem oka.

Paltrow nie określa się raczej alkoholiczką, ale przyznała, że w czasie pandemii prawie się nią stała. Aby zabić nudę ogarniającą ją wieczorami, każdego dnia sięgała po whiskey, przyozdabiając je dodatkami w postaci syropu klonowego czy cytryny. Bardziej jednak niż o oswojenie się z nałogiem, bała się o swoje zdrowie. Paltrow słynie bowiem ze zdrowego stylu życia, a więc tak częste sięganie alkohol wiązało się z naruszaniem jej ścisłej diety. Aktorka zaznacza także, że bardzo żałuje tego, iż pandemia zmusiła ją do tego, by sięgnąć po jedzenie, którego zwykle nie rusza. I nie chodzi tu o czipsy czy batoniki, tylko o… makaron oraz chleb.

Na wywiad z aktorką internauci zareagowali śmiechem przez łzy. Z jednej strony żartują sobie z Paltrow, a z drugiej krytykują ją, nie uważając jej narzekań za stosowne, jeżeli porówna się jej problemy z rzeczywistymi problemami, z którymi musi zmagać się reszta społeczeństwa w czasie pandemii koronawirusa. Na Twitterze pada wiele ciekawych uwag podkreślających nieco zniekształconą perspektywę na świat hollywoodzkiej elity. Jesteśmy ciekawi, czy macie podobne zdanie na ten temat, co większość internautów, a może jednak utożsamiacie się z Paltrow i nie lekceważycie jej problemów? Koniecznie dajcie znać, bo to temat nieoczywisty, a na pewno wart dyskusji.