Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 lipca 2022, 12:45

Gwiazda Pierścieni Władzy wyjaśnia, czym serial różni się od trylogii Władcy Pierścieni

Grająca w Pierścieniach Władzy Ema Horvath opowiedziała, czym według niej różni się nadchodząca produkcja Amazona od trylogii Władcy Pierścieni Petera Jacksona.

Źródło: YouTube / Prime Video

Premiera Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy zbliża się coraz bardziej. Widzowie będą mogli poznać świat Śródziemia z okresu Drugiej Ery, która została opisana w Silmarillionie. Wcielająca się w postać Eärien Ema Horvath opowiedziała, czym w jej opinii nadchodzący serial różni się od słynnej filmowej trylogii (via Screen Rant).

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Pierścienie Władzy przedstawią bardziej pokojowy obraz Śródziemia

Według niej będziemy mogli poznać bogaty i kolorowy świat, gdzie siły zła nie są w pełni aktywne, ponieważ Sauron nie jest jeszcze na tyle potężny, żeby wypowiedzieć wojnę elfom i ludziom. Szczególne wrażenie ma na widzach zrobić królestwo Númenoru, które będzie przedstawione w czasach świetności.

Po prostu jak ono jest bogate. Oglądając filmy widzimy, że wszystko jest apokaliptyczne. Przedstawiony okres jest szczególnie wyjątkowy dla mojej postaci, która pochodzi z Númenoru. Jest to najwspanialsza, najpiękniejsza, najbardziej kolorowa i żywa rzecz, jaką dotąd mogliśmy zobaczyć.

Pierwszy sezon Pierścieni Władzy będzie miał premierę 2 września 2022 roku i na lipcowym Comic-Conie w San Diego mogliśmy poznać parę nowych informacji związanych z produkcją. Przedstawiono między innymi tło fabularne głównych postaci serialu, a w nowym zwiastunie zobaczyliśmy Balroga, który widocznie też odegra swoją rolę.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, obok Rodu smoka, to jedna z największych produkcji fantasy w 2022 roku, jednocześnie będącą jedną z najdroższych i przewiduje się, że łączny koszt produkcji pięciu sezonów może przekroczyć kwotę miliarda dolarów.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.