Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 stycznia 2022, 15:30

autor: Ania Orzech

Gwiazda nowego Krzyku o tym, jak o mało nie została ranna na planie

Gwiazda Krzyku, Melissa Barrera, opowiedziała o tym, jak o mało nie została dźgnięta nożem podczas kręcenia jednej ze scen walki z Ghostface'em.

Odtwórczyni roli Samanthy Carpenter w najnowszym filmie z serii Krzyk ujawniła, że podczas kręcenia sceny, w której dochodzi do jej spotkania z Ghosfacem o mało co nie została dźgnięta nożem. W wywiadzie udzielonym The Hollywood Reporter aktorka opisała swoje doświadczenia związane z pracą nad przebojowym slasherem. Zapytana o jej starcie z zamaskowanym zabójcą, które mogliśmy zobaczyć na początku filmu, Melissa Barrera wyjaśniła, że podczas tego spotkania mogło dojść do poważnej tragedii:

Byliśmy podczas kręcenia tej sceny, w której ja byłam po jednej stronie okrągłego stołu, a on (Ghostface - dop. red.) po drugiej, dźgając w poprzek mebla i próbując mnie dosięgnąć. Cóż, podczas jednego z tych ciosów nóż wyleciał mu z ręki i uderzył w okno tuż za mną. I to był prawdziwy nóż! Wszyscy byli przerażeni. Na szczęście (nóż - dop. red.) przeleciał obok, z dala ode mnie. Od tamtego momentu, żeby zapobiec kolejnej takiej sytuacji, kaskader miał nóż przyklejony do rękawicy.

Barrera przyznała również, że samodzielnie wykonała większość scen walki, pomimo wcześniejszego sceptycznego nastawienia ekipy produkcyjnej. Nie obyło się jednak bez kontuzji. Aktorka poważnie nadwyrężyła nadgarstek, upadając na niego wiele razy. Mimo to otwarcie chwali reżyserów za stworzenie „tak niesamowitych warunków do kręcenia filmu” i wyznaje, że z chęcią powróci do roli Sam w przyszłości.

Najnowszy Krzyk stał się ogromnym sukcesem kasowym. Zajmuje obecnie pierwsze miejsca w zestawieniach najbardziej dochodowych filmów, pokonując przy tym Spider-Man: No Way Home. Slasher opowiada o losach grupy nastolatków, którzy zostają zaatakowani przez nożownika ukrywającego się za kultową białą maską. Film wprowadza wielu nowych bohaterów, ale także przywraca niektóre postacie znane z wcześniejszych odsłon.

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.