Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 stycznia 2023, 14:47

Gwiazda Gry o tron nie chce oglądać Rodu smoka: „Wybaczycie mi? To takie dziwne”

Jedna z głównych gwiazd Gry o tron nie chce oglądać Rodu smoka. Zdaniem aktorki namawianie do śledzenia produkcji można porównać do krępującego wydarzenia z życia. Jednak nie czuje ona niechęci do nowego hitu HBO.

Źrodło fot. Ród smoka, Ryan Condal i Miguel Sapochnik, HBO, 2022
i

Dla HBO Ród smoka okazał się ogromnym sukcesem, który jednak wywoływał pewne kontrowersje wśród niektórych fanów. Prawdopodobnie część widzów zastanawiała się, czy do seansu nowej produkcji ze świata wykreowanego przez George’a R.R. Martina zasiedli również aktorzy w przeszłości zaangażowani w Grę o tron.

HBO Max kupisz tutaj

Jedną z osób śledzących produkcję na pewno nie była Emilia Clarke. Aktorka opowiedziała, dlaczego nie chciała oglądać Rodu smoka (via Variety):

Nie! Możecie mi wybaczyć? Dla mnie to jest zbyt dziwne. Oczywiście cieszę się z tego wszystkiego, co ma miejsce i jestem podekscytowana ilością nagród, ale po prostu nie jestem w stanie oglądać Rodu smoka. To jest tak dziwaczne. Jakby ktoś mówił: „Chcesz iść na zjazd absolwentów, ale nie z twojego roku? Chcesz tam iść?”. Tak właśnie się czuję i dlatego unikam serialu.

Słowa aktorki można zrozumieć, ponieważ wydaje się, iż Emilia Clarke stara się zostawić uniwersum Gry o tron za sobą. W czerwcu 2022 roku w jednym z wywiadów została zapytana, czy bierze pod uwagę ponowne wcielenie się w Daenerys Targaryen, co mogłoby mieć miejsce w produkcji skupiającej się na postaci Jona Snowa (ten serial mógł zostać przesunięty w czasie przez HBO). Aktorka odpowiedziała krótko, że nie planuje.

Tymczasem fani uniwersum już czekają na drugi sezon Rodu smoka. Niestety, muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ pod koniec października 2022 roku szef HBO Max, Casey Bloys, przekazał, że kolejna seria pojawi się najprędzej w 2024 roku. Drugi sezon ma być priorytetem dla władz platformy i twórców, w związku z czym aktualnie nie ma szans, aby przed jego premierą HBO wypuściło jakikolwiek z zaplanowanych spin-offów.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2023
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob

1

2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.