Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 stycznia 2023, 13:31

Na Gladiatora 2 jeszcze poczekamy, zdjęcia opóźnione

Prace na planie Gladiatora 2 zostały opóźnione. Głównym powodem jest napięty grafik gwiazdy widowiska.

Źrodło fot. Gladiator; Ridley Scott; Universal Pictures; 2000
i

Gladiator 2 to film, o którym nadal nie wiadomo zbyt wiele. Szczątkowe informacje zaczęły pojawiać się stosunkowo niedawno. Fani oczekujący tego zaskakującego sequela jednak mogą mieć pewność, że prędzej czy później zobaczą go na wielkim ekranie.

Mimo to najnowsze wieści dotyczące Gladiatora 2 nie napawają optymizmem. Wszystko za sprawą terminu rozpoczęcia zdjęć, który został opóźniony (via Screen Rant). Wszystkiemu winny jest napięty grafik Paula Mescala, odtwórcy głównej roli w filmie.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Aktualnie występuje on w spektaklu A Streetcar Named Desire na deskach teatru w Londynie. W związku z tym producenci zdecydowali się na dwutygodniowe opóźnienie rozpoczęcia prac na planie, co nie powinno jednak wpłynąć zbyt poważnie na całokształt produkcji.

Co na tę chwilę wiadomo na temat Gladiatora 2? Niezbyt dużo. Ostatnie szczegóły fabuły zdradził Russell Crowe, czyli odtwórca roli Maximusa z pierwszej części filmu. Z jego słów wynika, że dorosły już Lucjusz, portretowany przez Paula Mescala, będzie władcą Rzymu. Akcja widowiska ma dziać się 30 lat po wydarzeniach z „jedynki”.

Na koniec przypomnijmy, że Gladiatora można obejrzeć na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Zaś data premiery sequela nie została jeszcze ustalona, więc macie jeszcze dużo czasu do nadrobienia pierwszej części.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej