Ginny and Georgia - kiedy 3. sezon serialu i co o nim wiemy?

Trzeci sezon serialu Ginny & Georgia na pewno powstanie, ale prawdopodobnie będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość, czekając na niego. Tymczasem można zastanowić się, co przyniesie widzom przyszła seria. Showrunnerka już wcześniej zdradziła plany.

news
7 czerwca 2023
1
Źrodło fot. Ginny & Georgia; Sarah Lampert; Netflix; 2021
i

Uwaga! Tekst zawiera spoilery z drugiego sezonu serialu Ginny & Georgia.

Ginny & Georgia to całkiem pozytywnie oceniany serial Netfliksa, pokazujący perypetie samotnej matki Georgii i jej dzieci, córki Ginny oraz syna Austina. W tym roku premierę miała druga seria, na którą fani musieli czekać prawie dwa lata. Wiemy, że produkcja doczeka się trzeciego, a nawet i czwartego sezonu, co zostało zdradzone przez samą showrunnerkę. Ale prawdopodobnie nie doczekamy się obu zbyt szybko z powodu trwającego strajku scenarzystów. Możliwe, że fani znów będą zmuszeni czekać przez ok. dwa lata.

Netflix jeszcze nie opublikował oficjalnego streszczenia dla trzeciego sezonu Ginny & Georgii, ale można spekulować, co zobaczymy w serialu. Zdaniem showrunnerki, tworząc udostępnioną w tym roku drugą serię, ekipa wiedziała, co ma pojawić się w następnej. Wszystko zostało zaplanowane i pomysły tylko czekają na zrealizowanie.

Co wiemy o trzecim sezonie serialu Ginny & Georgia?

Drugi sezon zakończył się ogromnym cliffhangerem. Widzowie mogli patrzeć, jak Georgia jest wywożona w policyjnym samochodzie. Oczywiście wiemy, iż nie jest to koniec perypetii matki oraz córki. Twórcy od dawna budowali tę historię, wplątując Georgię w intrygę napędzaną chęcią zemsty. Do tego Ginny musi poradzić sobie z nową informacją, iż jej matka jest morderczynią.

Także relacja Ginny i jej chłopaka Marcusa może stać się jednym z głównych wątków nadchodzącego sezonu. Wiemy, że depresja chłopaka jest naprawdę głęboka. Dla twórców byłaby to okazja, żeby przybliżyć widzom, jak wygląda chorowanie na depresję i jak sobie z nią radzić. Dla Ginny to może być zbyt wiele, gdy weźmie się pod uwagę problemy jej własnej rodziny, ale być może bohaterka poradzi sobie z tym wszystkim.

Nie można także zapominać o Gilu, który z pewnością jeszcze się pojawi. Były mąż Georgii znęcał się nad nią, a teraz może triumfować, ponieważ to ona jest w więzieniu i mężczyzna prawdopodobnie będzie opiekował się dziećmi. Gil twierdził, że wybacza Austinowi postrzelenie go w obronie matki, ale nie można ufać słowom osoby gotowej zrobić wszystko, żeby dojść do celu.

W trzecim sezonie z pewnością na fanów będą czekały również wątki dotyczące pomniejszych relacji. Chociażby Max, która chce zbudować nowy związek z Silver, ale musi jednocześnie uporać się ze swoją byłą dziewczyną Sophie.

Na więcej informacji i potwierdzenie jakichkolwiek domysłów będzie trzeba poczekać. Miejmy jednak nadzieję, że mimo wszystko potrwa to mniej niż poprzednio.

Serial Ginny & Georgia jest dostępny wyłącznie na Netfliksie.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

Netflix na październik 2023 - lista seriali i filmów

Netflix na październik 2023 - lista seriali i filmów

Zobacz zwiastun nowego thrillera Netflixa. Występują w nim gwiazdy Star Wars i Bridgertonów

Zobacz zwiastun nowego thrillera Netflixa. Występują w nim gwiazdy Star Wars i Bridgertonów

Chris Hemsworth bał się, że Pogromcy duchów zakończą jego karierę

Chris Hemsworth bał się, że Pogromcy duchów zakończą jego karierę

Serce w chmurach zawładnęło Netflixem. Pełna uroku produkcja od 2 tygodni jest wśród najchętniej oglądanych na platformie

Serce w chmurach zawładnęło Netflixem. Pełna uroku produkcja od 2 tygodni jest wśród najchętniej oglądanych na platformie

Uwielbiany serial detektywistyczny wraca po 5 latach. Znamy datę premiery nowej serii True Detective

Uwielbiany serial detektywistyczny wraca po 5 latach. Znamy datę premiery nowej serii True Detective