Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 lipca 2022, 09:30

Fantastyczna Czwórka otworzy 6. fazę MCU

Długo wyczekiwana Fantastyczna Czwórka rozpocznie szóstą fazę MCU. Dyrektor generalny Marvel Studios, Kevin Feige, zdradził również dokładną datę, kiedy to wydarzenie będzie miało miejsce.

Źródło: Twitter / @MarvelStudios

Jak donosi portal Deadline, podczas panelu Marvel Studios na Comic-Conie w San Diego, Kevin Feige spełnił oczekiwania fanów. Szóstą fazę Marvel Cinematic Universe rozpocznie reboot Fantastycznej Czwórki. Podał on również datę – jest nią 8 listopada 2024 roku. Oczywiście to może się zmienić, jeśli w czasie produkcji nastąpią jakieś problemy, ale na ten moment ta data obowiązuje.

Fantastyczna Czwórka powraca

Dotychczasowe przygody Fantastycznej Czwórki na ekranach kin nie miały zbyt dużego powodzenia. Dwa pierwsze filmy, Fantastyczna Czwórka z 2005 roku i Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera z 2007 roku otrzymały od widzów mierne oceny na poziomie 45-51% (według Rotten Tomatoes). W 2015 roku podjęto się próby zrebootowania tej krótkiej filmowej serii, ale spotkało się to z jeszcze gorszym odbiorem (wynik 18% na RT). Na razie brakuje informacji o czym będzie opowiadać nadchodząca produkcja. Być może zobaczymy, jak grupa zdobyła swoje supermoce?

Patrząc na te wyniki, teoretycznie może się wydawać, że twórcy nowej Fantastycznej Czwórki nie mają wysoko zawieszonej poprzeczki. A wprowadzenie tej grupy superbohaterów może być powiewem świeżości, ponieważ zdecydowana większość ostatnich produkcji Marvela kręci się ciągle wokół tej samej grupy bohaterów.

Na wynik, czy udało się pobić poprzednie filmy o Fantastycznej Czwróce, poczekamy jeszcze dwa lata. Ale informacje o tym reboocie nie były jedynymi ciekawymi wieściami z Comic-Conu. Podczas panelu zdradzono więcej szczegółów na temat nadchodzącej piątej oraz szóstej fazy MCU. Jest to szansa dla Marvela odbudowanie zaufania fanów po średnio ocenianej czwartej fazie.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.