Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 grudnia 2022, 11:39

Disney Plus na styczeń 2023 - lista seriali i filmów

Styczeń 2023 roku w Disney+ będzie wypełniony nowymi serialami, a także kolejnymi sezonami trwających już produkcji. Nie zabraknie również kilku fascynujących dokumentów z National Geographic, które z pewnością przyciągną przed ekrany.

Źrodło fot. Witamy w Chippendales; Robert Siegel; Disney+; 2023
i

Nowy rok trzeba odpowiednio zacząć i nie ma lepszego sposobu niż kilka seansów z debiutującymi produkcjami na Disney+. W ofercie usługi pojawi się między innymi film dokumentalny Gdyby ściany mogły śpiewać. W owej produkcji córka Paula McCartneya, Mary, przedstawi historię istniejącego od początku lat 30. studia nagrań Abbey Road Studios.

Za to fani specyficznego poczucia humoru otrzymają całkowicie nowe sezony Simpsonów oraz Family Guya: Głowy rodziny. Styczeń zapowiada się więc w wyjątkowo wciągająco, a to wszystko dzięki nowym premierom na Disney+.

Disney+ kupisz tutaj

Filmy

Disney Plus na styczeń 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Gdyby ściany mogły śpiewać; Mary McCartney; Disney+; 2023

Mary McCartney z zawodu jest filmowcem dokumentalnym i teraz wykorzystuje swoje umiejętności, żeby w filmie Gdyby ściany mogły śpiewać przedstawić widzom jedno z najważniejszych miejsc w historii muzyki. W ciągu niemal 100 lat istnienia Abbey Road Studios zdołało przesiąknąć historią muzyki. Nagrania archiwalne, a także zdjęcia pokażą, że miejsce było domem dla muzyki klasycznej, rocka czy hip-hopu – przed nikim nie stało zamknięte.

Seriale

Disney Plus na styczeń 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
Nadzwyczajna; Charlie Palmer; Disney+; 2023

Nadzwyczajna jest ciekawym serialem. Przedstawia świat, w którym każdy pełnoletni otrzymuje supermoc. Dotyczy to wszystkich, chyba że jest się główną bohaterką – Jen, która ma już 25 lat i wciąż nie otrzymała swojej zdolności. Ze wsparciem przyjaciół próbuje pogodzić się ze swoją sytuacją, ale mimo to nie zaprzestaje poszukiwań, aby odblokować supermoc. Być może podczas podróży odkryje, że życie bez niej też może być dobre?

W całkowicie innym tonie jest oparty na faktach serial Witamy w Chippendales. Produkcja opowie historię Somena „Steve'a” Banerjee, który przybył z Indii do Stanów Zjednoczonych w celu znalezienia lepszego życia. Na miejscu mężczyzna założył prawdziwe imperium męskiego striptizu i dzięki swojej determinacji dotarł na szczyt.

Premiery filmów i seriali na styczeń 2023

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
grudzień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.