Disney Plus na luty 2023 - lista seriali i filmów

W lutym w Disney+ zobaczymy między innymi ostatni wielki hit Marvela, czyli Czarną Panterę: Wakandę w moim sercu. Poza tym fani seriali na pewno nie będą mieli na co narzekać, ponieważ na platformie pojawią się kilka ciekawych produkcji.

news
23 stycznia 2023
3
Źrodło fot. Wu-Tang: An American Saga; RZA i Alex Tse; Hulu; 2019
i

Nadchodzący miesiąc w Disney+ będzie pod znakiem seriali, ponieważ to ich najwięcej zadebiutuje w lutym. Fani gatunku true crime na pewno zainteresują się Mordercą na kampusie, gdzie prześledzimy tragiczne losy sześciu studentów.

Natomiast w całkowicie innym tonie prezentuje się rodzinny serial animowany, Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej. Na ekranach będziemy oglądać losy nastoletniej Penny oraz jej rodziny, których codzienne perypetie umilą nam dzień.

Disney+ kupisz tutaj

Filmy

Disney Plus na luty 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu; reż. Ryan Coogler; Marvel Studios; 2022

Jeśli ktoś nie miał okazji obejrzeć Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu, to wkrótce nadarzy się idealna okazja, żeby nadrobić to w domu. Już 1 lutego film zamykający czwartą fazę Kinowego Uniwersum Marvela pojawi się na Disney+. Widzowie zobaczą pogrążoną w żałobie Wakandę, której mieszkańcy zostaną zmuszeni do obrony swojego dziedzictwa.

Zaś w Randce Carla zobaczymy ulubionych bohaterów ze świetnej animacji Pixara – filmu Odlot. Krótkometrażowa produkcja przedstawi perypetie Carla Fredricksena, który udaje się na randkę, choć robi to niechętnie. Niestety, na miejscu okazuje się, że nie wie, jak sobie poradzić. Na szczęście we wszystkim wesprze go pies As. Zwierzak wie, na czym to polega, chociaż może nie pośród ludzi.

Seriale

Disney Plus na luty 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
Rozterki Fleishmana; Taffy Brodesser-Akner; FX; 2022

Oprócz wymienionych na wstępie seriali, warto wspomnieć o Rozterkach Fleishmana. W owej produkcji rozwiedziony główny bohater odkrywa świat aplikacji randkowych i cieszy się tam popularnością, której nie doświadczył nawet za czasów szkolnych. Jednocześnie swoje życie towarzyskie musi pogodzić z opieką nad dziećmi, a także karierą. Oprócz tego pozostaje jeszcze sprawa nagłego zniknięcia jego byłej żony.

Czy zawodowi szefowie kuchni poradzą sobie w nietypowych warunkach? Na te pytanie odpowie produkcja Mistrzowie kuchni w dziczy, gdzie dwóch zawodowców będzie musiało za pomocą odnalezionych w naturze składników stworzyć dania, które zachwycą jurorów. Liczy się smak oraz prezentacja godna najdroższych restauracji na świecie.

Premiery filmów i seriali na luty 2023

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 22-24 września 2023 roku

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 22-24 września 2023 roku

Koniec Sex Education przywołuje u mnie wspomnienia z końca liceum

Koniec Sex Education przywołuje u mnie wspomnienia z końca liceum

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 22-24 września 2023 roku

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 22-24 września 2023 roku

Showrunner Daredevila od Netflixa uważa, że reboot serii to „disneyowskie oszustwo”

Showrunner Daredevila od Netflixa uważa, że reboot serii to „disneyowskie oszustwo”

Kim jest Kapitan Enoch z Ahsoki? Wszystko o złotym szturmowcu ze Star Wars

Kim jest Kapitan Enoch z Ahsoki? Wszystko o złotym szturmowcu ze Star Wars