Disney Plus coraz bliżej; platforma kusi niskimi cenami

Do polskiej premiery platformy streamingowej Disney+ pozostał nieco ponad miesiąc, ale chętni już dziś mogą skorzystać ze specjalnej oferty rejestrując się w serwisie.

news
10 maja 2022
4

Źródło: disneyplus.com

Wielu z nas w niecierpliwości odlicza dni do 14 czerwca, czyli daty oficjalnego startu platformy Disney+ na terenie Polski. Co prawda długo przyszło czekać na pojawienie się streamingowego giganta w naszym kraju, ale biorąc pod uwagę ofertę, jaką Amerykanie dla nas przygotowali, było warto.

Koszty

Według informacji, jakie widnieją na oficjalnej stronie Disney+, osoby zainteresowane subskrypcją, mają już dzisiaj możliwość zarejestrowania się w serwisie i skorzystania z wyjątkowej oferty powitalnej wynoszącej 229,90 zł za rok. Dzięki temu chętni zapłacą za 8 miesięcy abonamentu, a otrzymają od platformy pełny rok. Dla porównania, w dniu premiery opłata miesięczna będzie wynosić 28,99 zł, natomiast roczna 289,90 zł. Warto nadmienić, iż wykupienie oferty powitalnej będzie możliwe tylko do 26 czerwca.

Oferta

Subskrybenci nie będą mogli narzekać na brak ciekawych propozycji w bibliotece Disney+. Na chętnych będą czekać setki wspaniałych pozycji, m.in. długo wyczekiwany serial z uniwersum Gwiezdnych wojen, Obi-Wan Kenobi. Wielbiciele znajdą na platformie również inne produkcje spod szyldu Star Wars. Będą to The Mandalorian, Księga Boby Fetta oraz Ahsoka, nad którą trwają już prace. Natomiast dla fanów Marvela gratką będzie Moon Knight z Oscarem Isaakiem w roli głównej i nominowany do Nagród Akademii film Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni z Awkwafiną.

Disney Plus coraz bliżej; platforma kusi niskimi cenami - ilustracja #1
Kadr z serialu Obi-Wan Kenobi, Źródło: YouTube/ Star Wars

Jeśli tego będzie dla Was mało, subskrybenci będą mogli spędzić miło czas przy tytułach wytwórni Disney i Pixara. W ich gronie będzie nominowana do Oscara animacja Luca oraz uhonorowane statuetkami Nasze magiczne Encanto i Cruella (w roli tytułowej Emma Stone). Pośród innych pozycji Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły, jak oryginalny serial komediowy Zbrodnie po sąsiedzku, oraz seriale Pam i Tommy, The Kardashians, Królowe, a także kultowi Simpsonowie, Grey’s Anatomy: Chirurdzy, 9-1-1, czy Czarno to widzę. Z kolei National Geographic przedstawi Świat według Jeffa Goldbluma i doceniony Oscarem Free Solo: Ekstremalna wspinaczka.

Disney Plus coraz bliżej; platforma kusi niskimi cenami - ilustracja #2
Kadr z filmu Cruella, Źródło: YouTube/ Walt Disney Studios

Użytkownicy streamingowego giganta będą mieli możliwość oglądania przedstawionych hitów w najwyższej jakości, a w przypadku wybranych produkcji otrzymają dostęp do funkcji IMAX Enhanced. Ponadto platforma pozwoli subskrybentom na korzystanie z czterech urządzeń jednocześnie, nieograniczonej ilości pobrań oraz stworzenie do siedmiu profili, a także możliwość ustawienia kontroli rodzicielskiej na dostosowanym specjalnie dla dzieci profilu dziecięcym, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Jak skorzystać z oferty powitalnej? Wyjaśniamy

Poniżej przedstawiamy instrukcję, jak skorzystać z oferty:

  • Należy odwiedzić www.disneyplus.com i zarejestrować się, by wyrazić zainteresowanie ofertą. Na stronie dostępny jest pełny regulamin.
  • W dniu startu (14 czerwca 2022 r.), osoby, które się zarejestrowały, otrzymają link do oferty specjalnej.
  • Oferta powitalna będzie dostępna wyłącznie dla osób, które dokonały rejestracji przed północą 13 czerwca, czyli dzień przed startem platformy.

Dla osób, które wahają się z podjęciem decyzji, zamieszczamy poniżej zwiastun epickiego widowiska Obi-Wan Kenobi, które dostępne będzie na platformie Disney+.

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

Podwaliny pod ten wielki moment Ezry z Ahsoki położono już 5 lat temu. Nie miało to miejsca w Star Wars Rebels

Podwaliny pod ten wielki moment Ezry z Ahsoki położono już 5 lat temu. Nie miało to miejsca w Star Wars Rebels

Yoda nie zaaprobowałby sposobu, w jaki Jedi obecnie walczą w Star Wars

Yoda nie zaaprobowałby sposobu, w jaki Jedi obecnie walczą w Star Wars

Astronauta NASA zwrócił uwagę na błędy Strażników Galaktyki 3. Ocenił scenę, w której Star-Lord niemal zginął w kosmosie

Astronauta NASA zwrócił uwagę na błędy Strażników Galaktyki 3. Ocenił scenę, w której Star-Lord niemal zginął w kosmosie

Disney Plus na październik 2023 - lista seriali i filmów

Disney Plus na październik 2023 - lista seriali i filmów

Horror sci-fi, który zrobił wrażenie na Stephenie Kingu i Guillermo del Toro jest dostępny na Disney Plus. „Jest naprawdę wyjątkowy”

Horror sci-fi, który zrobił wrażenie na Stephenie Kingu i Guillermo del Toro jest dostępny na Disney Plus. „Jest naprawdę wyjątkowy”