Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 maja 2022, 11:46

Szalony Daniel Radcliffe w zwiastunie Weird: The Al Yankovic Story

Daniel Radcliffe przechodzi samego siebie w roli Weird Ala Yankovica. Zwiastun nadchodzącego filmu pokazuje niesamowitą transformację aktora w amerykańskiego króla parodii. Produkcja ma mieć premierę jeszcze w 2022 roku.

Źródło: YouTube / The Roku Channel

Jak informuje The Hollywood Reporter, jeszcze tej jesieni abonenci Roku Channel będą mogli zobaczyć Daniela Radcliffe'a wcielającego się w samego Weird Ala Yankovica. Nie będzie to wyłącznie kreacja kostiumowa, ponieważ w zwiastunie słychać, że to Radcliffe śpiewa piosenki artysty. Zapowiada się interesujące widowisko opowiadające historię najbardziej pozytywnie szalonego piosenkarza.

Daniel Radcliffe da radę jako Weird Al Yankovic

Danielowi Radcliffe'owi udało się skutecznie zerwać z wizerunkiem Harry'ego Pottera i mimo że w umysłach fanów wciąż jest młodym czarodziejem, to nie jest on kojarzony wyłącznie z tą rolą. Jego kreacje w Człowieku-scyzoryku, Victorze Frankensteinie i w Guns Akimbo zrobiły wrażenie prawdopodobnie na wszystkich.

To jednak w Weird: The Al Yankovic Story będzie musiał wspiąć się na wyżyny, żeby odegrać rolę muzyka, który wciąż żyje i kojarzą go prawdopodobnie wszyscy w Stanach Zjednoczonych oraz sporej części pozostałych państw świata.

Trailer nie daje nam zbyt wielu informacji, ale od razu widać, że twórcy postarali się dokładnie odwzorować wygląd artysty, a Daniel Radcliffe jego zachowanie oraz śpiew. Niestety Roku Channel, na którym wyświetlany będzie Weird: The Al Yankovic Story, jest dostępne wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz Wielkiej Brytanii.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.