Czy 3. sezon Tokyo Vice powstanie? Twórcy serialu HBO komentują kwestię kontynuacji

Finał drugiej odsłony Tokyo Vice już za nami, a fani z pewnością zastanawiają się, czy powstanie trzeci sezon świetnie przyjętego serialu HBO Max. Nieco światła na tę sprawę rzucili twórcy produkcji.

kryminał
Pamela Jakiel 8 kwietnia 2024
2
Źrodło fot. Tokyo Vice, Michael Mann, HBO Max, 2024
i

Tokyo Vice to bardzo dobrze oceniany serial kryminalny oparty na faktach. Jego najnowsza odsłona właśnie dobiegła końca, a twórcy domknęli wątki, które rozwijali przez dwie dotychczasowe serie. Widzowie po obejrzeniu finału z pewnością zastanawiają się, czy powstanie trzeci sezon udanej produkcji. Na temat ewentualnej kontynuacji wypowiedział się niedawno reżyser odcinkowego widowiska.

Czy będzie 3. sezon Tokyo Vice?

Trzeci sezon Tokyo Vice nie otrzymał jeszcze zielonego światła od Warner Bros., ale nie oznacza to bynajmniej, że kontynuacja nie powstanie. Nieco światła na tę sprawę twórcy serialu rzucili w najnowszym wywiadzie dla portalu Collider. Jak się okazuje, filmowcy bardzo chcieliby nakręcić kolejne odcinki i mają już nawet zaplanowaną fabułę ewentualnej nowej odsłony. Reżyser J.T. Rogers liczy na to, że decyzja studia będzie pozytywna.

Cóż, jak zawsze nie zależy to od nas, twórców. Mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się o tym od decydentów. Chcielibyśmy nakręcić więcej [sezonów]. […] Mam już zaplanowaną fabułę i bardzo chciałbym to zrobić – powiedział J.T. Rogers.

Informację o tym, że powstanie drugi sezon Tokyo Vice, otrzymaliśmy już kilka miesięcy po wyemitowaniu finału pierwszego, ale tym razem na decyzję studia będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Jak twierdzą twórcy, może to wynikać z faktu, iż Warner Bros. Discovery od początku planowało nakręcić dwie serie, aby przekazać widzom kompletną, rozpisaną na osiemnaście odcinków, fabułę. Teraz cała historia jest już opowiedziana, więc musimy cierpliwie czekać na zielone światło dla kontynuacji.

Twórcy Tokyo Vice już teraz pracują jednak nad fabułą, którą opowiedzieliby w jednym lub dwóch nowych sezonach. Fani powinni być dobrej myśli jeśli chodzi o kontynuację, ponieważ, jak zauważył J.T. Rogers, wzrost zainteresowania serialem przed ekscytującym finałem dobrze wróży przyszłości serii.

Serial Tokyo Vice znajdziecie na HBO Max.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Pamela Jakiel

Pamela Jakiel

Filmoznawczyni, absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości w kinie współczesnym. Redaktorka serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku, wspiera redaktora prowadzącego i szefową wszystkich newsmanów. Wcześniej pisała do naEkranie. Jeśli po raz setny nie ogląda Dziewiątych wrót, to po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od grozy, dramaty od horrorów, Junga od Freuda. W muzeach tropi obrazy symbolistów. Biega długie dystanse, jeszcze dłuższe pokonuje gravelem. Uwielbia jamniki.

Prequel Dextera powstaje. Patrick Gibson wcieli się w serialu Original Sin w tytułowego bohatera, w obsadzie gwiazdor Mr. Robota

Prequel Dextera powstaje. Patrick Gibson wcieli się w serialu Original Sin w tytułowego bohatera, w obsadzie gwiazdor Mr. Robota

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Kiedy Diuna 2 będzie na HBO Max?

Kiedy Diuna 2 będzie na HBO Max?