Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 listopada 2022, 12:02

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - czy jest scena po napisach?

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje na wielkim ekranie już jutro. Czy jednak film podtrzyma tradycję innych produkcji z MCU i widzowie będą mogli zobaczyć scenę po napisach?

Źrodło fot. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu; Ryan Coogler; Marvel Studios; 2022
i

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to sequel hitu z 2018 roku. Tym razem jednak twórcy stanęli przed bardzo trudnym zadaniem, którym było poradzenie sobie ze śmiercią Chadwicka Bosemana, odtwórcy głównej roli.

Film zadebiutuje na wielkim ekranie już jutro. Widzowie z pewnością tłumnie ruszą odwiedzić sale kinowe. Czy jednak powinni oni przygotować się na zostanie po seansie i oglądanie napisów końcowych? Wszak filmy należące do Kinowego Uniwersum Marvela w zdecydowanej większości oferują dodatkowe sceny.

Disney+ kupisz tutaj

Czy i ile scen po napisach zobaczymy w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu?

Jak podaje serwis Inverse istnieje scena, która zostanie wyświetlona po pierwszej części napisów końcowych. Będzie to jedyna dodatkowa scena, więc nie trzeba czekać do końca, bowiem później wyświetlone zostanie wyłącznie logo Marvel Studios.

Co znajdzie się w scenie po napisach w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu? Tego na tę chwilę nie wiadomo, jednak reżyser produkcji, Ryan Coogler, potwierdził, że sprawi ona, iż fani będą mówić o niej jeszcze długo po premierze.

Jutrzejsza premiera najnowszego widowiska należącego do MCU pozwoli sprawdzić, czy faktycznie jest to tak udany film, jak mogłyby świadczyć o tym pierwsze opinie. Wiadomo, że pierwotnie produkcja miała wyglądać całkowicie inaczej.

Przypomnijmy, że Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu oficjalnie zakończy czwartą fazę MCU. W obsadzie obrazu znajdują się między innymi Letitia Wright, Angela Bassett, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Winston Duke, Lupita Nyong’o, Florence Kasumba i Dominique Thorne.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej