Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 stycznia 2022, 15:00

Aktorka wyjaśnia zachowanie Tory z końcówki 4. sezonu Cobra Kai

Podczas wywiadu dla serwisu Collider Peyton List, która wciela się w rolę Tory w serialu Cobra Kai, opowiedziała nieco o zachowaniu swojej bohaterki w końcówce czwartego sezonu. Produkcję można oglądać na platformie Netflix.

Uwaga na spoilery z czwartego sezonu Cobra Kai!

Czwarty sezon Cobra Kai, który jest dostępny na platformie Netflix od 31 grudnia ubiegłego roku, ciszy się pozytywnymi opiniami zarówno wśród krytyków, jak i widzów. Rywalizacja między szkołami karate, której kulminacją został 51. Turniej All Valley w kategorii do lat 18, rozgrzała wielu odbiorców w ostatnich tygodniach. W kobiecym finale starły się przedstawicielka Cobra Kai, Tory Nichols, oraz Sam LaRusso z Miyagi-Do Karate, których konflikt budował się przez trzy sezony. Po naprawdę mocnym ciosie z pojedynku zwycięsko wyszła ostatecznie Tory. Jej pierwszym odruchem po tryumfie, mimo wszelkich niesnasek, było zapytanie przeciwniczki, czy wszystko z nią w porządku.

Niektórych ten moment mógł nieco zaskoczyć. Dlaczego dziewczyna wykonała taki gest, zamiast celebrować zwycięstwo? Zagadkę tę spróbowała wyjaśnić wcielająca się w Tory Peyton List. Cytując jej słowa z wywiadu dla Collidera.

Nie mogłam sobie tego wyobrazić i nie wiedziałam jak to ugryźć, ponieważ po prostu nie sądziłam, że Tory byłaby w stanie podejść i zapytać, czy z Sam wszystko w porządku. Było to dla mnie naprawdę nie na miejscu. Ale ostatecznie mi się to spodobało. Siła i sposób wyprowadzenia ciosu nie był do końca celowy, ale też nie przejmuję się nią do końca. Chcę tylko, żeby wiedziała, że to nie było intencjonalne i nie chciałam jej zranić. Może nie jesteśmy przyjaciółkami, ale nie zamierzałam zrobić ci krzywdy i to miało dla mnie sens, po prostu chciałam to wyjaśnić przed zaakceptowaniem tego, co się stało i to jest niesamowity moment dla Tory oraz tego, na co pracowała tak długo oraz czego pragnęła.

Ten moment może być zatem interesującym punktem zwrotnym dla postaci odgrywanej przez Peyton List. Czy i w jaki sposób zostanie on pociągnięty w kolejnych odcinkach? O tym powinniśmy przekonać się już wkrótce. Piąty sezon Cobra Kai ma pojawić się pod koniec tego roku. W planach jest również szósty.

  1. Cobra Kai na platformie Netflix

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
           

1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.