Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 28-30 kwietnia 2023 roku

Agenci Cytadeli wreszcie ruszają do akcji. Jeśli jednak wolicie spokojniejsze klimaty, mamy dla Was inne ciekawe propozycje. Przekonajcie się, co obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 27 kwietnia 2023
2
Źrodło fot. The Morning Show, Jay Carson, Apple TV+, 2019 / Cytadela, David Weil, Amazon Prime Video, 2023 / Awatar: Legenda Aanga, Michael Dante DiMartino i Bryan Konietzko, Nickelodeon, 2005
i

W tym tygodniu wreszcie będziemy mogli zobaczyć szumnie zapowiadane wielkie widowisko od braci Russo, które ma zapoczątkować nowe szpiegowskie uniwersum. Losy świata ważą się jednak nie tylko w tej produkcji, lecz również w innych wartych polecenia nowościach i starszych tytułach. W najbliższy weekend znajdzie się też coś dla najmłodszych – urocza animacja z wartościowym morałem. Wszystkie te produkcje możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 28-30 kwietnia 2023 roku.

Cytadela (Citadel) – Prime Video

 • Co to: serial szpiegowski
 • Od kiedy dostępny na platformie: 28 kwietnia
 • Rok premiery: 2023

Osiem lat temu Cytadela, niezależna globalna agencja szpiegowska, została zniszczona przez nowy syndykat, Manticore. Po wymazaniu ich wspomnień, elitarni agenci, Mason Kane i Nadia Sinh, ledwo uszli z życiem. Osiem lat później z Masonem kontaktuje się jego dawny kolega, Bernard Orlick, i prosi o pomoc w powstrzymaniu Manticore przed ustanowieniem nowego porządku świata. W serialu występują Richard Madden, Priyanka Chopra Jonas i Stanley Tucci.

Serial Cytadela obejrzysz na Amazon Prime Video.

The Morning Show – Apple TV+

 • Co to: serial dramatyczny
 • Od kiedy dostępny na platformie: 1 listopada 2019
 • Rok premiery: 2019

Serial opowiada o brutalnym świecie porannych wiadomości i życiu ludzi, którzy towarzyszą Amerykanom przy śniadaniu. Historia jest opowiadana z perspektywy dwóch kobiet, które manewrują w tym trudnym środowisku, stawiając czoła kryzysom zarówno zawodowym, jak i w życiu osobistym. To bezpardonowo szczere widowisko dramatyczne, które przybliża dynamikę władzy między kobietami i mężczyznami oraz kobietami i kobietami w miejscu pracy. Nie brak w nim znanych nazwisk.

Serial The Morning Show obejrzysz na Apple TV+.

Drift – Partners in Crime – SkyShowtime

 • Co to: serial akcji
 • Od kiedy dostępny na platformie: 25 kwietnia
 • Rok premiery: 2023

Produkcja z rodzinnym konfliktem w tle. Spór dwóch braci – policjantów musiał zostać zażegnany w obliczu globalnego niebezpieczeństwa. Mężczyźni nie rozmawiali ze sobą od dekad po wielkiej rodzinnej waśni. Kiedy jednak niespodziewanie zostają wciągnięci w międzynarodową konspirację, muszą zacząć ze sobą współpracować.

Serial Drift – Partners in Crime obejrzysz na SkyShowtime.

Żabek i Ropuch (Frog and Toad) – Apple TV+

 • Co to: serial familijny
 • Od kiedy dostępny na platformie: 28 kwietnia
 • Rok premiery: 2023

Żabek to żaba, a Ropuch to ropucha. Choć mają ze sobą wiele wspólnego, są od siebie bardzo różni. Żabek i Ropuch to najlepsi przyjaciele, którzy wiedzą, że prawdziwym sekretem przyjaźni jest nie tylko cieszenie się tym, co ich łączy, lecz również akceptowanie rzeczy, które czynią ich innymi. Nasze różnice sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi, a Żabek i Ropuch potrafią celebrować to w najlepszy sposób!

Serial Żabek i Ropuch obejrzysz na Apple TV+.

Awatar: Legenda Aanga (Avatar: The Last Airbender) – SkyShowtime

 • Co to: serial fantasy
 • Od kiedy dostępny na platformie: 14 lutego
 • Rok premiery: 2005

W świecie, w którym ludzie mogą kontrolować cztery żywioły – wodę, ziemię, ogień i powietrze – bezwzględny Naród Ognia zaangażował resztę świata w wojnę trwająca już od stu lat. Jedyną nadzieją ludzkości jest Awatar – mag, który jest w stanie zapanować nad czterema żywiołami. Ten jednak zniknął i powrócił dopiero po stu latach. Od młodego Aanga, maga powietrza, zależą losy świata, gdyż musi pokonać Naród Ognia i przywrócić równowagę.

Serial Awatar: Legenda Aanga obejrzysz na SkyShowtime.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii

2. sezon Squid Game z przybliżoną datą premiery na Netflixie

2. sezon Squid Game z przybliżoną datą premiery na Netflixie