Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 2-4 lutego 2024 roku

Kolejny weekend przed nami, a wraz z nim ciekawe produkcje filmowe i serialowe. Sprawdźcie, czym przez najbliższe dni uraczą nas platformy streamingowe.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 1 lutego 2024
1
Źrodło fot. Legia. Do końca, Agata Biedrzycka, Amazon Studios, 2024 / Pan i Pani Smith, Donald Glover i Francesca Sloane, Amazon Studios, 2024 / W mroku cieni, Lewis Arnold, All3Media, 2023
i

Brak planów na weekend? Świetnie się składa, ponieważ platformy Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime zadbają o to, abyście przez najbliższe dni nie zaznali nudy. W ofercie wspomnianych serwisów znajdziecie kilka wartych uwagi produkcji, które nie tylko zapewnią spory zastrzyk adrenaliny, ale także Was rozbawią i wzruszą. Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma propozycjami, które naszym skromnym zdaniem warto obejrzeć w dniach 2-4 lutego.

Pan i Pani Smith (Mr. & Mrs. Smith) – Prime Video

Co to: komedia, akcja

Od kiedy dostępny na platformie: 2 lutego

Rok premiery: 2024

Nowa wersja kultowego filmu o tym samym tytule z 2005 roku przedstawia losy dwójki nieznajomych, którzy otrzymują propozycję pracy w tajemniczej agencji szpiegowskiej. Skuszeni wizją bogactwa, podróży po świecie i wymarzonego mieszkania na Manhattanie przystają na ofertę. Problem w tym, że oboje muszą żyć w zaaranżowanym małżeństwie jako pan i pani John i Jane Smith. Przykrywka staje się jeszcze bardziej problematyczna, gdy z czasem para zaczyna żywić do siebie uczucie. W głównych rolach zobaczymy Donalda Glovera i Maye Erskine.

Serial Pan i Pani Smith obejrzysz na Amazon Prime Video.

W mroku cieni (The Long Shadow) – Prime Video

Co to: serial kryminalny

Od kiedy dostępny na platformie: 24 stycznia

Rok premiery: 2023

Oparta na faktach historia policyjnego polowania na mordercę kobiet Petera Sutcliffe'a, powszechnie nazywanego Rozpruwaczem z Yorkshire. Od października 1975 roku do stycznia 1981 roku policja South Yorkshire podjęła największą obławę w brytyjskiej historii kryminalnej. Na dowód tych słów wystarczy powiedzieć, że poszukiwania Sutcliffe'a trwały pięć lat, zaangażowały ponad tysiąc funkcjonariuszy i na zawsze zmieniły sposób działania brytyjskiej policji.

Serial W mroku cieni obejrzysz na SkyShowtime.

Legia. Do końca – Prime Video

Co to: serial dokumentalny

Od kiedy dostępny na platformie: 2 lutego

Rok premiery: 2024

Dokumentalnego serial doczekał się jedne z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce – Legia Warszawa. Produkcja nie tylko przedstawi nieznane dotąd kulisy funkcjonowania drużyny oraz emocjonujący sezon 2022/2023, ale także przybliży postacie Legii nie tylko jako sportowców, ale również jako mężów, ojców i przyjaciół, za którymi stoją nieopowiedziane historie.

Serial Legia. Do końca obejrzysz na Amazon Prime Video.

Wojna światów (War of the Worlds) – SkyShowtime

Co to: dramat science fiction

Od kiedy dostępny na platformie: 2 stycznia

Rok premiery: 2005

Akcję filmu śledzimy z perspektywy Raya Ferriera (Tom Cruise), rozwiedzionego pracownika portowego, który jest świadkiem przerażających wydarzeń – wpierw nad jego miastem przechodzi gwałtowna i dość osobliwa burza, a zaraz po niej z głębi ziemi wydostaje się gigantyczna machina wojenna, niszcząca wszystko, co napotka na swojej drodze. Tak rozpoczyna się krwawa inwazja kosmitów na Ziemię. Ray, który dotąd nie był zbyt dobrym ojcem, musi ocalić dwójkę swoich dzieci. Wraz z nimi wyrusza w ryzykowną podróż przez spustoszony kraj, aby odnaleźć resztę rodziny. Hitowe widowisko Stevena Spielberga stanowi uwspółcześnioną adaptację klasycznej powieści H.G. Wellsa.

Film Wojna światów obejrzysz na SkyShowtime.

The Morning Show – Apple TV+

Co to: serial komediowy

Od kiedy dostępny na platformie: 1 listopada 2019

Rok premiery: 2019

W tym roku na platformę spod szyldu nadgryzionego jabłuszka powróci czwarty sezon tego uwielbianego serialu z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon. Jest to zatem doskonała okazja do tego, aby przypomnieć sobie dotychczasowe odcinki produkcji, która bez skrupułów ukazuje współczesne miejsce zatrudnienia z perspektywy pracowników telewizji śniadaniowej.

Serial The Morning Show obejrzysz na Apple TV+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

„Największa głupota wszech czasów”. Producent z Netflixa nie jest fanem sposobu, w jaki wydano Fallouta

„Największa głupota wszech czasów”. Producent z Netflixa nie jest fanem sposobu, w jaki wydano Fallouta

Kiedy One Hundred Years of Solitude będzie na Netfliksie?

Kiedy One Hundred Years of Solitude będzie na Netfliksie?

Gwiazdor Fallouta nie miał pojęcia, że kultowa kwestia wypowiadana przez Ghoula w finale serialu ma tak wielkie znaczenie. „Gdybym wiedział, byłbym onieśmielony”

Gwiazdor Fallouta nie miał pojęcia, że kultowa kwestia wypowiadana przez Ghoula w finale serialu ma tak wielkie znaczenie. „Gdybym wiedział, byłbym onieśmielony”

Gdzie obejrzeć The Ministry of Ungentlemanly Warfare? Czy film z Henrym Cavillem będzie w polskich kinach?

Gdzie obejrzeć The Ministry of Ungentlemanly Warfare? Czy film z Henrym Cavillem będzie w polskich kinach?

Gdzie kręcono Fallouta? Lokacje z serialu Amazona

Gdzie kręcono Fallouta? Lokacje z serialu Amazona