Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 31 marca - 2 kwietnia 2023 roku

Jeśli interesuje Was historia Tetrisa albo jesteście ciekawi, jak wyglądałby świat, w którym kobiety odkryłyby w sobie pewną niezwykłą siłę, to na pewno znajdziecie coś dla siebie wśród nowości z tego tygodnia. Zobaczcie, co obejrzeć w weekend.

news
Edyta Jastrzębska 30 marca 2023
3
Źrodło fot. Bestia, Baltasar Kormakur, Universal Pictures, 2022 / Tetris, Jon S. Baird, Apple TV+, 2023 / Nagroda na dzień dobry, David West Read, Apple TV+, 2023
i

W tym tygodniu na Apple TV+ zmierza historia prawdopodobnie najpopularniejszej gry wideo – Tetrisa. Nowością jest również serial, w którym mieszkańcy pewnego miasteczka oszaleli na punkcie maszyny, mającej ujawnić ich prawdziwy potencjał. Wśród debiutujących produkcji znalazł się także serial na podstawie bestsellera o mocy kobiet, za sprawą której równowaga sił na świecie diametralnie się zmienia. Wszystkie te produkcje możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 31 marca – 2 kwietnia 2023 roku.

Siła (The Power) – Prime Video

 1. Co to: serial sci-fi
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 31 marca
 3. Rok premiery: 2023

Serial oparty na bestsellerze New York Timesa – Sile – przedstawia historię rozgrywającą się w alternatywnej rzeczywistości, którą od naszej odróżnia jedna rzecz. Kobiety uświadamiają sobie, że mają pewną moc – jednym dotknięciem potrafią zadawać ból, a nawet zabić. To odkrycie prowadzi do niezwykłego odwrócenia równowagi sił, kobiety znajdują się u władzy.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Siła

Serial Siła obejrzysz na Amazon Prime Video

Tetris – Apple TV+

 1. Co to: film dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 31 marca
 3. Rok premiery: 2023

Ciekawiło Was, jak kultowy Tetris został rozpowszechniony? Nowy film Apple TV+ przedstawia niewiarygodną historię, jak jedna z najpopularniejszych gier wideo trafiła do zapalonych graczy na całym świecie. Henk Rogers w 1988 roku odkrywa Tetrisa i ryzykuje wszystko, podróżując do Związku Radzieckiego, aby udostępnić grę masom.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Tetris

Film Tetris obejrzysz na Apple TV+

Rabbit Hole – SkyShowtime

 1. Co to: serial sensacyjny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 31 marca
 3. Rok premiery: 2023

Kiefer Sutherland i Charles Dance w nowym odcinkowym thrillerze. Nic nie jest takie, jak się wydaje, gdy John Weir odnajduje się w centrum mrocznego spisku. Po odkryciu go szpieg zostaje wrobiony w morderstwo i jest zmuszony do ucieczki, by odkryć prawdę w tej wywróconej do góry nogami rzeczywistości. I choć jest człowiekiem nieufnym, teraz musi zaufać grupie nieprawdopodobnych sojuszników, aby przechytrzyć swoich wrogów i powstrzymać spisek, zanim będzie za późno.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Rabbit Hole

Serial Rabbit Hole obejrzysz na SkyShowtime

Nagroda na dzień dobry (The Big Door Prize) – Apple TV+

 1. Co to: serial sci-fi
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 29 marca
 3. Rok premiery: 2023

Oparty na powieści M.O. Walsha pod tym samym tytułem serial Nagroda na dzień dobry opowiada historię rozgrywającą się w małym miasteczku, gdzie wszystko zmienia się na zawsze, gdy w sklepie wielobranżowym pojawia się tajemnicza maszyna – Morpho. Obiecuje ona ujawnić prawdziwy potencjał życiowy każdego mieszkańca.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Nagroda na dzień dobry

Serial Nagroda na dzień dobry obejrzysz na Apple TV+

Bestia (Beast) – SkyShowtime

 1. Co to: film akcji
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 marca
 3. Rok premiery: 2022

Idris Elba w roli ojca, którego ściga ogromny, zbuntowany lew, próbujący udowodnić, że na sawannie jest tylko jeden drapieżnik. Mężczyzna, któremu towarzyszą dwie nastoletnie córki, musi uciekać, jednocześnie chroniąc siebie oraz swoich bliskich. Czy uda im się wyjść zwycięsko ze starcia z niebezpiecznym lwem, który za nic nie chce odpuścić?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Bestia

Film Bestia obejrzysz na SkyShowtime

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Ile odcinków ma 4. sezon The Boys i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Ile odcinków ma 4. sezon The Boys i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Kiedy W głowie się nie mieści 2 będzie na Disney Plus?

Kiedy W głowie się nie mieści 2 będzie na Disney Plus?

W głowie się nie mieści 2 - czy jest scena po napisach?

W głowie się nie mieści 2 - czy jest scena po napisach?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie