Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Tetris

Film premiera: 15.03.2023

Tetris opowiada niezwykłą historię o tym, jak jedna z najsłynniejszych gier wideo w historii opuściła granice Związku Radzieckiego i stała się światowym fenomenem. Produkcja należy do gatunku dramatów biograficznych. czytaj więcej

Więcej o Tetris

Dziś premiera filmu od Apple TV Plus o kultowej grze; możesz obejrzeć go za darmo

Na Apple TV+ od dziś można obejrzeć wciągający film o tym, jak Tetris trafił do graczy na całym świecie. Jest ku temu idealna okazja, ponieważ niedawno ruszyła promocja, dzięki której można zdobyć miesiąc abonamentu za darmo.

Dziś premiera filmu od Apple TV Plus o kultowej grze; możesz obejrzeć go za darmo

Zbigniew Woźnicki, 31 marca 2023, 15:21

149749

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 31 marca - 2 kwietnia 2023 roku

Jeśli interesuje Was historia Tetrisa albo jesteście ciekawi, jak wyglądałby świat, w którym kobiety odkryłyby w sobie pewną niezwykłą siłę, to na pewno znajdziecie coś dla siebie wśród nowości z tego tygodnia. Zobaczcie, co obejrzeć w weekend.

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 31 marca - 2 kwietnia 2023 roku

Edyta Jastrzębska, 30 marca 2023, 16:20

149696

Mamy pierwszy zwiastun filmu o Tetrisie

Właśnie zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu Tetris, który opowie o Henku Rogersie. Premiera już niedługo.

Mamy pierwszy zwiastun filmu o Tetrisie

ZuzoliK, 16 lutego 2023, 19:36

147977

Film: Tetris

Tetris opowiada niezwykłą historię o tym, jak jedna z najsłynniejszych gier wideo w historii opuściła granice Związku Radzieckiego i stała się światowym fenomenem. Produkcja należy do gatunku dramatów biograficznych.

Tetris jest dramatem biograficznym zrealizowanym dla platformy Apple TV+, wyreżyserowanym przez Jona S. Bairda (Stan i Ollie, Brud). Akcja tytułu, która została oparta na faktach, skupia się wokół kultowej gry logicznej Tetris. Staje się ona obiektem zainteresowania holenderskiego przedsiębiorcy Henka Rogersa, który stawia sobie za cel przedstawienie jej światu. Niestety, wyciągnięcie sowieckiego produktu poza granice ZSRR może okazać się trudniejsze, niż się wydaje. W produkcji wystąpili m.in. Taron Egerton (Henk Rogers), Toby Jones (Robert Stein), Matthew Marsh (Gorbaczow), Sofya Lebedeva (Sasha), Ben Miles (Howard Lincoln), Roger Allam (Robert Maxwell), Nikita Efremov (Aleksiej Pażytnow) oraz Togo Igawa (Hiroshi Yamauchi). Zdjęcia kręcono m.in. w Aberdeen oraz Glasgow.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.